Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Heroes of Might and Magic

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Która część Herosów najlepsza?

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 dragon

dragon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 508 postów

Napisano 07 04 2004 - 14:07

Według mnie najlepsza jest trójka. Innowacje w czwórce nie wszystkie mi się spodobały, zdecydowanie lepiej gra mi sie w III.
Ty też możesz pomóc, wystarczy kliknąć:
pajacyk.pl
polskieserce.pl
okruszek.org.pl
sadzimynadzieje.pl

#2 Krko

Krko

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1978 postów

Napisano 07 04 2004 - 18:16

Zdecydowanie jedynka... dlatego ze poswiecilem na nia 21 dyskietek zeby ja dostac ;)
"Nikt nie zwalcza wolności, zwalcza co najwyżej wolność innych"
Karol Marks

#3 ash_22

ash_22

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 976 postów

Napisano 11 04 2004 - 08:57

Zdecydowanie jedynka... dlatego ze poswiecilem na nia 21 dyskietek zeby ja dostac

Później wyszła także wersja pod Win95,w sumie bez różnicy bo i tak głoś idzie na część pierwszą.Klasyk.
Dołączona grafika
Stop Uwe Boll
"Każdy kto powie że islam jest religią przemocy,zostanie ścięty"

#4 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 12 04 2004 - 19:46

Czesc trzecia - najciekawsza pod wzgledem pomyslow(zamki, artefakty), jak i najbardziejz zbalansowana pod wzgledem inteligencji kompa - nie ma sytuacji, na ktora niestety sie natknalem w czesci czwartej, gdzie mapa okazala sie dla kompa za trudna ( chociaz przeszkadzalo mi to ze komp oszukuje ). Chwala tez czesci trzeciej za swietnie zrobiony edytor.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#5 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 06 05 2004 - 16:46

I sobie moderatorki zrobily ankiete :)

Jak dla mnie trojeczka jest najlepsza.
Wszystko mi sie w niej podoba :lol: nie moge sobie przypomniec zadnych minusow tej gry :lol:

...no moze niekiedy jak dla mnie za trudny byl komp :D
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#6 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 06 05 2004 - 17:05

Trzecia czesc najbardziej przypadla mi do gustu. Czwarta byla momentami zbyt prosta, odpowiednio wyszkolony hero (czar hipnozy) potrafil w pojedynke rozniesc olbrzymia armie. Dodatkowo nowosci wprowadzone w czworce jakos mnie nie przekonaly do tej gry, chociaz grafika calkiem ladna w niej jest.
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#7 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 06 05 2004 - 17:22

Rzeczywiście trójeczka jest najlepsza i na nią oddaję głos - teraz jednak ,od
kilku już dni ,czekam na oficjalną zapowiedź piątki (wygląda ,że na E3 :lol: ) i
mam nadzieje ,że będzie najlepsza. :D

Pozdrawiam!!!

#8 Hellvenom

Hellvenom

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 497 postów

Napisano 17 05 2004 - 18:44

Hmm... zawsze bronie czwóreczki, bo mi sie osobiście spodobała i nie mogę odpowiedzieć która część jest lepsza: 3 czy 4, bo nie da się tego jednoznacznie stwierdzić, dlatego zawsze mówie że obie te części są po prostu... inne... nad 3 spędziłem 4 lata, nad 4 spędziłem 1,5 roku, i w obie części mi się świetnie gra, jednak 4 staje sie po czasie nudna, gdyż w przeciwieństwie do 3 nie posiada automatycznego edytora map, który tak bardzo przypadł mi do gustu...

Czwarta byla momentami zbyt prosta

Tu się z tobą zgodze, aczkolwiek trójka też jest bardzo prosta, jak dla mnie... jak już się zdobędzie Town Portal i ma sie Magię Ziemi na zaawansowanym poziomie, to posiadając tylko jednego bohatera można rozwalić 7 drużyn kompa w kilka godzin.. poza tym komputer dzieli armie na zbyt dużo bohaterów dlatego łatwo jest z nim wygrać, a jak już się rozwali jego najsilniejszą armię to pozostają sami bohaterowie z jednym Gnollem czy coś takiego :D
Raz jednak podobał mi się pewien błąd w grze, kiedy to gdy miałem (Nekromantami of kors) zebrane 65tyś szkieletów, nagle zmieniło mi się na -12tyś! tak jest! -12tyś!! stwierdziłem... no cóż... nie można mieć wszystkiego... nazbierałem na nowo 40tyś, gdy nagle przed oczyma wyskoczył mi bohater który posiadał 5tyś ARCHANIOŁÓW!!!! moje Szkielety zmieniły się w Archanioły i przyłączyły do kolesia... po kilku godzinach rzucania czaru "oślepienie", przyśpieszenie, spowolnienie itp. udało mi się rozgromić kolesia, a poziom bohatra wskoczył mi o 7 w góre!!! Dobrze ze miałem wtedy złożony artefakt "Pierścień Czarnoksieżnika" bo bynajmniej czary wytrzymywały dość długo...

Skoro już tyle głosów oddanych zostało na poczciwą 3 to proponuje zrobić inną ankietę, np:
Jaki zamek i jaka zdolność najbardziej się wam podoba w części 3, i dlaczego?

Mój ulubiony zamek to Necropolis, bo jak już złoże sobie Płaszcz Wampirzego Króla, ktory przy ekspercie nekromacji wskrzesza Lisze, to nic nie jest mnie w stanie pokonać :D , lubię też Rampart, bo tam skarbnica pomnaża moje zyski :D A ulubiona zdolność to: Dyplomacja, chyba nie musze wyjaśniać dlaczego.. każdy lubi dostawać duże ilości jednostek za darmo!!
Dołączona grafika

#9 bait

bait

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1356 postów

Napisano 17 05 2004 - 19:04

Jak mam szczerze mówić to NIE LUBIE TEJ SERII. :D
Wytłumaczenie: Nielubie gier fantastycznych. :D

#10 Hellvenom

Hellvenom

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 497 postów

Napisano 17 05 2004 - 19:12

No cóż.. nie każdy wszystko lubi... ja uwielbiam gry fantastyczne, za to bezsensowne napieprzanki takie jak Quake, Duke Nuken, Counterstrike itd. kompletnie mi nie podchodzą... ale to nie temat o grach które lubimy, tylko o Heroesach!! A to jest moim zdaniem najlepsza seria turowych grier strategicznych na świecie. Podoba mi się jeszcze Desciples - Sacred Lands, bardzo podobne, tylko grafika gorsza, a potwory się nie mnożą, tylko zdobywają doświadczenie i rozwijają się tak jak bohaterowie...
Dołączona grafika

#11 cassper

cassper

First Rank

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 03 01 2005 - 00:43

Zdecydowanie jedynka...  dlatego ze poswiecilem na nia 21 dyskietek zeby ja dostac  :blink:

Wyświetl post

A ja sie wylamie i powiem ze Dwójeczka bo najwiecej godzin nad nią spedzilem ==>no coz SENTYMENT B)

Jak mam szczerze mówić to NIE LUBIE TEJ SERII. :huh:
Wytłumaczenie: Nielubie gier fantastycznych. :wub:

Wyświetl post

Bo nie wiesz co dobre!! :o

No cóż.. nie każdy wszystko lubi... ja uwielbiam gry fantastyczne, za to bezsensowne napieprzanki takie jak Quake, Duke Nuken, Counterstrike itd. kompletnie mi nie podchodzą... ale to nie temat o grach które lubimy, tylko o Heroesach!! A to jest moim zdaniem najlepsza seria turowych grier strategicznych na świecie. Podoba mi się jeszcze Desciples - Sacred Lands, bardzo podobne, tylko grafika gorsza, a potwory się nie mnożą, tylko zdobywają doświadczenie i rozwijają się tak jak bohaterowie...

Wyświetl post

:D Swiete slowa!! :D -->nic dodac nic ując !! :)
Milczenie jest złotem ==> wiec oszczedzajcie kazdy gram

#12 lupab

lupab

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 273 postów

Napisano 03 01 2005 - 06:48

Ja sądze że III była najlepszą z serii Heroes.Grałem w nią najdłużej ze dwa lata mi zeszły przy tej grze :blink:

#13 arnoldk_20

arnoldk_20

First Rank

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 03 01 2005 - 11:29

Przy każdej części spędziłem sporo czasu.
Ale najlepszą częścią jest III i jeszcze z dodatkiem WOG

#14 lupab

lupab

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 273 postów

Napisano 03 01 2005 - 13:40

No WOG super dodatek do Heroesa III :blink:

#15 Qłak

Qłak

First Rank

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 03 01 2005 - 15:21

Oczywiscie czesc III z dodatkiem armagedon;s blade. swietny generator map ;]. mm to byly czasy :blink:. a czworka zupelnie mi sie nie spodobala z powodu dziwnych rozwiazan :/
"Gdyby mi się chciało tak, jak mi się nie chce to bym góry przenosił" - Filozof Zmaz Zmazik I

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych