Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Czy Soulseek powoduje choroby?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31 oldduck

oldduck

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 18 07 2004 - 07:45

Testuję toto od 2 miesięcy,nie ma sobie równych.A choroba...chyba popromienna.To dobrze mieć ptaszka.Pozdrowienia.

#32 Onuris

Onuris

First Rank

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 19 03 2005 - 21:07

hm zaczynam tego posta i nie wiem jeszcze jaki tytuł mieć będzie...
ale do rzeczy !
najpierw krótki opis a potem pytanie:
większość z Was jest "starymi" użytkownikami soulseeka,
jak to bywa w życiu, wasze pasje ewoluują, tzn. zmieniają się :)
tak samo jeśli chodzi o soula ....... najpierw mania, od rana do nocy, spać nie można co czy ściągnie się do rana czy też koleś się wyłaczy ? rano przed wysiusianiem leci się do kompa i kuka co i jak,
po jakimś czasie ...... wybrednie, bo to prędkość, bo to jakość, bo to lipna nazwa usera, albo niewielka ilość udostępnianych plików, nie wspomnę o pijawach....
po jakimś czasie .... brak miejsca na dysku a więc do sklepu i jazda nowy dysk ..... i nowe możliwości :)
to tak jak ze związkiem, coś powstaje... pali się, a potem się zmienia ...
i tu zaczyna się moje pytanie... co robicie by niebieski ptaszek radość nam sprawiał ? by Wasza pasja ciągle i ciągle i ciągle trwała :) ????? co wymyślacie, i w jaki sposób to realizujecie ? itd ....

ps wyjaśmniam temat wziął się stad, że zaobserwowałem u części moich userów, że znikają na długo, bo poprostu przygasła ich miłość do soula :(
że ssają tylko z przyzwyczajenia a i tak nie mają czasu słuchać tego co ściągają itd .....

uhm ale post mi wyszedł :)

#33 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 19 03 2005 - 21:53

Witam.

Opisze jak ja sobie z tym radzę.

#1 bezustanna dbałość o czystość sysa.

#2 ,,kolegowanie się,, z userami pedantami,(nie mylić) :)
(gwarantowana przejrzystość zbiorów)

#3 patch na net limiter.

#4 liczba w K/sec :)

#5 lekuchny antyvir, zero fireewalla, (zamiast,częste skanery online).

Jeżeli wszystkie powyższe przykazania stosuje, nie mam absolutnie żadnego
problemu.Jedynie co mnie ogranicza to, przydział udzielony przez admina,
ale to już tylko kwestia kasy :)

#34 Onuris

Onuris

First Rank

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 21 03 2005 - 21:56

ależ z Was mruki nieużyte ....... :o :o :)

domniemam, że tak też zapewne towarzystwo reaguje "na soulseeku" ..... ciszą .... :) :( :blink:

#35 chamski lecz niegroźny

chamski lecz niegroźny

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 22 03 2005 - 01:01

może nie będe oryginalny w analogii do zobąwiązan tematycznych - lecz powiem iż używam Soul Seeka już sporo , szanuje sobie współpracę z ludźmi na nim siedzących - lecz to tylko p2p - czyli on dla nas - , nie my dla niego :blink:

#36 grzdacz

grzdacz

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 03 2005 - 08:17

a ja chwilowo nie uzywam bo mam klopot z dzieciakiem .... wole nie wlaczać co by nie wpasc po uszy .. a kazda wolna chwile po pracy staram sie spedzac z rodzina :blink:

#37 mc art

mc art

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 227 postów

Napisano 22 03 2005 - 21:34

Dla mnie sprawa jest prosta zapuszczam slsk jak coś potrzebuje (mam limit 20Gb na miesiąc więc muszę oszczędnie dysponować przy każdym p2p).
Poza tym uważam że slsk jest dla mnie a nie odwrotnie. Z tych dwóch przyczyn nie wpadam w żadną rutynę

najpierw mania, od rana do nocy, spać nie można co czy ściągnie się do rana czy też koleś się wyłaczy ? rano przed wysiusianiem leci się do kompa i kuka co i jak

- może miałem tak na początku.

po jakimś czasie ...... wybrednie, bo to prędkość, bo to jakość, bo to lipna nazwa usera, albo niewielka ilość udostępnianych plików, nie wspomnę o pijawach....

-rzeczywiście zwracam uwagę na prędkość i jakość(kto nie zwraca)ale reszta bez znaczenia, a pijawki cóż nikomu jeszcze nie dałem bana. Daje tyle ile sam biore.
.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych