Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Instalacja xp z pendrive brak pliku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 choco

choco

First Rank

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 11 12 2009 - 17:49

przy instalowaniu xp, wywala mi komunikat zaraz na samym początku instalacji:
TXTSETUP.SIF plik nie może być odczytany, jest uszkodzony lub go brak, paramter 18. instalka jest ok, testowana na innym kompie.

Miałem wcześniej windows7, sformatowałem gparted cały dysk ale to nie pomogło, potworzyłem od nowa w nim partycje ale również nie.
Instalki są dobre, bo testowane na innym kompie. o co chodzi?

#2 ziomus1233454

ziomus1233454

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 119 postów

Napisano 12 12 2009 - 21:38

znam ten problem tez tak mialem musisz instalke skopiowac na dysk i z dysku robic inaczej tego pliku nie idzie a podczas instalacji czegos brakuje ale ja tak nsitalowalem jak czegos brakowalo dawalem pomin i jakos dziala..

#3 choco

choco

First Rank

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 13 12 2009 - 10:10

No i tu leżał problem, bo gdy używa się ultra iso to np. windows vista i 7 da się zainstalować. A xp wywala taki błąd właśnie. Trzeba robić obraz na pendrive program o nazwie WinSetupFromUSB.

#4 ziomus1233454

ziomus1233454

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 119 postów

Napisano 14 12 2009 - 16:04

wiesz co zrob to tak jak ja robilem : http://msiwindforum....-zew-cddvd.html
zrob to tym sposobem tylko skopiuj plyte cd nastepnie w nim wskaz folder chyba i383 cyz jakos tak ( to juz jest tam anpisane ale z dysku musisz instalke robic ) i powinno ruszyc ;)

pozdro

#5 choco

choco

First Rank

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 16 12 2009 - 17:09

dzięki za pomoc. już sobie poradziłem z tym. Okazuje się, że nie wszystkie te programy, które mogą robić obrazy windowsa na pendrive działające pod windows 7 zrobią dobrze obraz xp.
Ja użyłem programu Winflashtousb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych