Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Hitman

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nihilanth

Nihilanth

First Rank

• Na emeryturze
  • 6 postów

Napisano 13 12 2009 - 20:08

Witam!Mam taki mały problem.Otóż mam grę Hitman.Wpisałem swój nick.No i zaczynam grać.Najpierw jest trening a potem powinna być pierwsza misja.Pod koniec treningu to mnie paralizatorem porażają i wrzucają z powrotem do ''pokoju'' jest "loading".I znowu mam ten trening.Było tak chyba z 4 razy,a powinna być w końcu misja.Może mi ktoś pomóc?z góry Dzięki.;)

#2 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 13 12 2009 - 20:41

Przede wszystkim napisz, która to część Hitmana bo trochę ich było - Hitman: Codename 47 / Hitman 2: Silent Assassin / Hitman: Contracts / Hitman: Blood Money.

W pierwszą i ostatnią nie grałem jakimś cudem, ale jeśli to te dwie środkowe pozycje to być może coś sobie przypomnę choć było to naprawde dawno kiedy ostatni raz w to grałem.

#3 Nihilanth

Nihilanth

First Rank

• Na emeryturze
  • 6 postów

Napisano 14 12 2009 - 18:37

Witam!Przepraszam że nie napisałem która to część gry Hitman.Otóż chodzi mi o Hitman Codename 47.Mam cała trylogię tej gry.Ciągle muszę trening robić.A ja chcę misje.:)Pozdrawiam

#4 johnny3741

johnny3741

First Rank

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 24 12 2009 - 08:43

Musisz zabić pierwszego strażnika (tylko nie daj się porazić paralizatorem!), przebrać się w jego strój, wejść do następnego pomieszczenia, gdzie przepuści Cię drugi wartownik (tylko jeśli wcześniej założyłeś uniform zabitego przeciwnika), potem wystarczy przejść przez kolejne drzwi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych