Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

GG - Problem z archiwum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mi.

mi.

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 16 01 2010 - 21:36

Sytuacja wygląda następująco:
Moje gagu gadu czasami robi dziwne rzeczy jak na przykład przy uruchamianiu każe za każdym razem rejestrować się na nowo. Dzieje się tak od dłuższego czasu, nie wiem czemu. Ale prawdę mówiąc nie przejmowałam się tym za bardzo, bo właśnie jestem na etapie zmiany komunikatora (dzięki panu od informatyki) Jednak kilka dni temu potrzebowałam czegoś z archiwum. Wchodzę i oto moje zdumione oczy widzą, że archiwum praktycznie nie ma (oprócz jednej rozmowy, którą prowadziłam wcześniej tego samego dnia). Uruchomiłam gg jeszcze raz i dalej to samo. Wyszukałam plik archives.dat - znalazł jeden, ale bardzo mały (a moje archiwum było naprawdę ogromne). Pomyślałam, ze może ten plik został jakimś cudem usunięty, chociaż ja nic nie usuwałam. Znalazłam program do odzyskiwania usuniętych plików. Program nie odzyskał żadnego pliku archives.dat. Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem naprawdę, co się stało. W tym archiwum jest dużo ważnych dla mnie rzeczy. Jeżeli ktoś wie, co zrobić, to będę bardzo wdzięczna za każdą radę.

#2 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
  • Goście

Napisano 17 01 2010 - 09:31

Czytałem gdzieś niedawno o podobnym problemie.
Sytuacja logicznie wygląda tak, że skoro nie ma plików konfiguracyjnych (nie masz numeru i hasła) to znaczy, ze coś Ci to usunęło. Nie pamiętam co było wtedy przyczyną... może jakiś antywirus przerzucił je do kwarantanny lub usunął. Jeśli masz Vistę albo Win7 i aktywne przywracanie systemu, to spróbuj poszukać wcześniejszych kopii folderu.
Jesli nie ma ich ani w kwarantannie, ani nie masz przywracania, to niestety, ale z archiwum możesz się pożegnać. Masz to pewnie zainstalowane na C, a tam cały czas coś się zapisuje. Twoje archiwum prawdopodobnie poszło się walić już wtedy kiedy pierwszy raz naciąłeś sie na taki przypadek (brak możliwości zalogowania).

I nie musisz rejestrować na nowo konta... ono jest aktywne, tylko GG nie jest w stanie Cię automatycznie zalogować, bo nie ma skąd wziąć danych do tego. Wystarczy, ze manualnie wpiszesz numer i hasło.

#3 mi.

mi.

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 17 01 2010 - 19:18

...
no to pięknie :-(
Mam Windows XP... Czyli wygląda na to, że nic się nie da zrobić.
Wielkie dzięki za odpowiedź, przynajmniej się już nie będę łudzić.

(a tak na marginesie to jestem dziewczyną)

#4 Boo

Boo

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 02 2010 - 07:42

moje gg zrobilo mi swego czasu lepszy numer.Jakis czas go nie uzywalem bo nie bylo kied.potem zmienilem kompa.przyszedl czas na gg.Zrobilem co trzeba i...wszystkie moje kontakty diabli wzieli.Mialem oczywiscie zapisane na serwerze gg ;).Zadysponowalem zeby je "zamontowac" od nowa.I gg montowalo...1 dzien...drugi dzien...trzeci dzien....potem dalem sobie spokoj ^^

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych