Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

GG - Archiwizacja zmian statusu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 server69

server69

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 16 01 2010 - 21:48

Witam.
Jeśli ktoś kiedyś korzystał z Linuksa to na pewno korzystał z Kadu. Program ma ciekawą funkcję, która zapisuje w archiwum zmiany statusów oraz połączenia z serwerem, zarówno dla mnie, jak i wybranych kontaktów.
Moje pytanie: jest jakiś program pod Windowsa lub wtyczka do Gadu-Gadu, lub wtyczka do tegoż innego programu, która mi to umożliwia?
Problem in Windows - reboot. Problem in Linux - be root.
--------------------------------------------------------

Proponuję Ci zwrot pieniędzy przy zakupach w popularnych sieciach handlowych - zapytaj mnie o to!

#2 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
  • Goście

Napisano 17 01 2010 - 09:39

Jest to chociażby w Mirandzie. Zapisuje w archiwum (nie polecam) lub w logu w pliku tekstowym. Wymagane wtyczki to: History Keeper

Dołączona grafika

Jak widzisz masz możliwość logowania do pliku a na karcie Powiadamianie decydujesz co ma być i dla jakiego kontaktu.

Nie wiem co rozumiesz przez połączenia z serwerem. Samo połączenie z serwerem kontaktu z listy nie może być monitorowane, bo takie dane nie są przesyłane. Jeśli chodzi Ci tylko o przejście ze stany niedostępny, to oczywiście jest taka możliwość.

Na addonsie była też wtyczka do prowadzenia statystyk, ale nie pamiętam jej nazwy.

#3 server69

server69

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 17 01 2010 - 14:56

Dzięki serdeczne :)
Problem in Windows - reboot. Problem in Linux - be root.
--------------------------------------------------------

Proponuję Ci zwrot pieniędzy przy zakupach w popularnych sieciach handlowych - zapytaj mnie o to!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych