Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Windows 7 i problem ze sterownikami

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mumino

Mumino

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 20 02 2010 - 23:38

Witam
Mam nieciekawy problem z windows 7... zainstalowałem ten system pod koniec zeszłego roku i dobrze mi służy.. ale mam pewien problem otóż brat kupił mi niedawno Battlefield 2142 ale nie było w nim rozdzielczości na mój monitor, znalazłem gdzieś poradę żeby usunąć całkiem stare sterowniki od karty graficznej i zainstalować najnowsze - tak też zrobiłem, lecz tu pojawił się problem, rozdzielczości jak nie było tak nie ma, a za to jakoś się inne gry pochrzaniły ( strasznie zaczęły się zacinać) najlepiej to widać np. w battlefield 2 gdy granat wybucha obok i zamazuje się ekran (Ci co grali powinni wiedzieć o jaki efekt chodzi) dopuki ten filtr zamazania nie zniknie całkiem gra się zacina niemiłosiernie. Inny przykład to CoD4 MW podczas celowania.. normalnie gra ładnie działa ale jak celuję dokładniej (muszka-szczerbinka) to zaczyna się strasznie zacinać :\ podobnie w stalkerze gdy się upiję ( :) ) i wielu innych grach gdy pojawia się filtr z rozmazaniem ekranu.. więc wywaliłem ten sterownik i nic nie instalowałem, windows sam z siebie coś na szybko wgrał (nie główny sterownik tylko coś swojego...) i działa ok ale pojawił się nowy problem... BETA Battlefield Bad Company 2 - podczas gry latają jakieś dziwne kolorowe porozrywane tekstury (ciężko to opisać) ale po zainstalowaniu najnowszego sterownika do karty graficznej jest ok.. ale powracają poprzednie problemy. Tak więc jak widać .. tak źle i tak niedobrze... macie może jakąś radę na to ?

Moja karta graficzna to GeForce 8600GT.

#2 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 20 02 2010 - 23:58

Tak, odinstalować jeszcze raz drivery tym: http://searchengines...kow-t46496.html w trybie awaryjnym, następnie zainstalować najnowsze jakie są ze strony nVidia, ( teraz certyfikowane 196.21)

#3 Mumino

Mumino

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 21 02 2010 - 18:15

hmm.. dziwne bo tak robiłem tyle że usuwałem resztki sterownika za pomocą DriveCleaner'a i po instalacji ponownie sterownika nowego były te problemy... teraz z tym programem co mi podał marekW i po instalacji sterowników wszystko działa OK.. a co najlepsze poprawiła się ogólna płynność gier O_o

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych