Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Rugby 08 zmiana sterowania

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Black Shaggy

Black Shaggy

First Rank

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 02 03 2010 - 15:16

Mam problem z grą Rugby 08. Nie mogę w nią grać, ponieważ przy sterowaniu zawodnikiem pojawia się pewna komplikacja. Przy poruszaniu się na ukos (strzałkami) + spacja (sprint) komputer nie reaguje na takie polecenia - ekran zaczyna skakać wraz z pipnięciami, które wydaje głośnik systemowy, własnie przy próbie szybkiego biegu na ukos (czyli np. strzałka w góre + strzałka w lewo + spacja). Nie dzieje się tak tylko przy kombinacji - strzałka w górę + strzałka w prawo + spacja. Dodam, że tak nie dzieje się tylko w grze i po wciśnięciu powyższej kombinacji, o której pisałem, że przy niej występuje ten problem także głośnik systemowy zaczyna pipczeć (beep, beep). Nie wiem, co mam w takiej sytuacji zrobić. Mam klawiaturę na złącze PS/2 i próbowałem podłączyć drugą, ale jest ten sam problem. Klawisze trwałe i filtru mam wyłączne.

Jeżeli nikt nie wie, jak temu zaradzić, to czy istnieje jakaś możliwość z zmiany sterowania w grze? W grze znalazłem tylko opis sterowania, ale bez możliwości zmiany. W folderze Data znalazłem plik o nazwie controllstyle, który można otworzyć Excelem. Wygląda to jakby spis nazw klawiatur, ale nie jestem pewny - nie znam sięna tym.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ Google nie pomogło...
Płyta główna: Asus M2N-SLI Deluxe
Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 2100 MHz 4000+
Karta graficzna: Asus GeForce 8800 GTS 512 MB
Pamięć RAM: 2x1 GB GoodRAM DDR2-800 DDR2 SDRAM
Zasilacz: Pentagram Silent Force PSF 460-P12S 460 W

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych