Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Inne urządzenie typu mostek PCI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 SpiDeR26

SpiDeR26

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 07 03 2010 - 17:47

zastanawiam sie czy to nie jest gdzies problem hardware po wizycie w serwisie ... ???

Jaki był tego powód?

Wymiana przetwornicy na plycie glownej ... pozniej gdy odebralem z serwisu okazalo sie ze uwalil sie HDD ... a wczoraj pojawil mi sie szary pionowy pas na 1/4 matrycy .. i bynajmniej nie jest to grafa ;) ogolnie mam juz dosyc ....

Wracajac do tematu zainstalowalem Win'7 i tu wlasciwie to samo te same konflikty z FireWire oraz rowniez nie ma karty siecowej ... i tu pojawia sie jeszcze jeden problem bo nie moge znalezc driverow do 7 a z visty nie pasuja ??? K*****

#17 SpiDeR26

SpiDeR26

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 14 03 2010 - 09:54

Jedyne co udalo mi sie ustalic to urzadzenie ktore mi nie wykrywa to karta Wifi miniPCI Intela 2200 ( chyba dobrze pamietam ) lecz mimo iz wiem jak dokladnie nazywa sie sprzet i mam do niego drivery dalej nic .. urzadzenie nie przyjmuje ani dobrowolnie ani przymusowo driverow ... i dalej stoje w miejscu ... Trafilem jeszcze na to MiniPCI ale ta karta juz dzialala w tym kompie prawidlowo wiec nie wiem czy warto robic z nia to co w powyzszym linku napisano ?

#18 marcinkowski

marcinkowski

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1549 postów

Napisano 14 03 2010 - 11:47

Tak to drugie FireWire .. ale to nie jest dla mnie wazne .. najgorsze jest to ze niemam karty sieciowej przez co nie moge polaczyc sie z netem bo to wersja bez WIFI z samym Bluetooth'em ...
Jezeli chodzi o dokladny model to taki jest jak wczesniej pisalem

+

Jedyne co udalo mi sie ustalic to urzadzenie ktore mi nie wykrywa to karta Wifi miniPCI Intela 2200 ( chyba dobrze pamietam ) lecz mimo iz wiem jak dokladnie nazywa sie sprzet i mam do niego drivery dalej nic .. urzadzenie nie przyjmuje ani dobrowolnie ani przymusowo driverow ... i dalej stoje w miejscu ...

No to w końcu dobrze pamiętasz, czy nie zabardzo, wcześniej pisałeś że potrzebujesz sterów do sieciówki, podałem Ci prawdopodobny model, ale chyba nie sprawdziłeś tego wątku.
Prosiłem o dokładny model lapka dla tego że właśnie są modele z wifi i bez, chyba że sam wstawiłeś tą kartę na miniPCI, to wówczas musisz zastosować się do tego co jest pod tym linkiem który podałeś.

#19 SpiDeR26

SpiDeR26

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 14 03 2010 - 17:28

Nie wnikajac w szczegoly to karty sieciowej dalej nie ma ... i bylem swiecie przekonany ze to to nie wykryte urzadzenie .. ale gdy rozkrecilem dolna klapke to ukazala mi sie karta Wifi o ktorej powyzej mowa ... wyciaglem ja i problem z niewykrytym urzadzeniem znikla ... wiec na 150 % jest to miniPCI Intela 2200 .. ale co z tego jezeli to urzadzenie nie przyjmuje zadnych sterownikow ... Acha i ta karta znajduje sie od nowosci w tym kompie wiec nie mozliwe zeby byla nie kompatybilna z HP ... tylko dlaczego nie wchodza stery ??? dzis jeszcze pokabinuje z biosem ....

#20 SpiDeR26

SpiDeR26

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 20 03 2010 - 09:35

Panowie

Macie jeszcze jakies pomysly ?? bo mnie sie juz wyczerpaly ... :-(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych