Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Bearshare - Kompletny brak połączenia od dłuuugiego czasu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 njczyziu

njczyziu

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 16 03 2010 - 12:27

Witam,
czy ta wersja programu jest już skazana na kompletny brak funkcjonalności?
Nie chcę w ogóle się połączyć już od bardzo długiego czasu.
Ostatnim razem BS połączył się, gdy uruchomiłem Limewire, ale później znowu było to samo.
Dla mnie był to najlepszy program tego typu, czy pora usunąć na zawsze jego instalkę, bo i tak już w przyszłości w ogóle nie będzie się łączył?
W poprzednim temacie ktoś podał dwa pliki do naprawy problemu z łączeniem tego programu, ale już prawdopodobnie to nie działa, bo dalej miga ta brzydka czerwona lampka :unsure: Zresztą to był temat założony blisko rok temu...

Pozdrawiam

#2 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 16 03 2010 - 13:37

Cały ten program to już dawno był skazany, ot jest jak druga Kazaa :unsure:
Ja polecam olać i migrować na szybsze i lepsze.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#3 njczyziu

njczyziu

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 16 03 2010 - 15:38

Tak, tylko trudno coś lepszego znaleźć...
Tam była zawsze bardzo dobra orientacja, dużo rzeczy się mieściło w tych okienkach, fajnie zrobiona segregacja, bardzo czytelnie wszystko wyglądało i przede wszystkim bardzo dobry, szybki transfer.

eMule - coś wolno pobiera (nawet przy wysokim ID) i potrafi szybko rozłączyć połączenie z udostępniającymi (szczególnie jak jest tylko kilku) i już dalej nie "idzie"...

Limwire - transfer szybki, ale mało udostępniających, trochę też źle zrobione okienka widoku szukania i pobierania.

Soulseek - jak na razie jedyny, który jeszcze w miarę dobrze działa, choć przydałoby się więcej kategorii przy pobieraniu, a nie tylko audio, mógłby być także czytelniej zrobiony interfejs zarówno pobierania jak i szukania.

Ale żaden z tych nie może równać się (przynajmniej dla mnie) z BS 5.2.5, wirusy były owszem, ale trzeba było po prostu dobrze się przyglądać nazwom i danym plików pobieranych, aby nie mieć żadnych problemów z jakimikolwiek zagrożeniami z tej strony + oczywiście dobry antywirus.

Jeżeli istnieje jakaś lepsza alternatywa dla BS 5.2.5 niż te programy, które wymieniłem powyżej to proszę dać znać.

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych