Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

myszka jako przycisk spacji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kara_kc

kara_kc

First Rank

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 12 04 2010 - 14:55

hej, czy da sie jakoś ustawić myszkę w win xp zeby prawy przycisk działal jak spacja? w opcjach nic takiego nie widze....

#2 3oo

3oo

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 944 postów

Napisano 12 04 2010 - 17:19

IMHO przy standardowym sterowniku nie, zaś przy niestandardowym to zależy co to za myszka i na co pozwala sterowik.

#3 kara_kc

kara_kc

First Rank

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 12 04 2010 - 17:24

no to sterownik nie pozwala ;) sa wszystkie klawisze do wyboru ale nie spacja. czyli kupa?

#4 Gość_DawidS28_*

Gość_DawidS28_*
  • Goście

Napisano 12 04 2010 - 17:27

Co to za mysior?

#5 kara_kc

kara_kc

First Rank

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 12 04 2010 - 17:42

a takie jakies lenovo. pc tez. to nie moje to dokladnie nie wiem. standard. chyba po prostu se kupie taki guziko-joystik na usb i to chyba mozna zaprogramowac zeby dzialalo jak space bar?

#6 Gość_Tyrol_*

Gość_Tyrol_*
  • Goście

Napisano 12 04 2010 - 22:23

http://www.highrez.c...ttonControl.htm

Wybierasz right button >> Simulated keystrokes >> Enter the custom key/s - w tym oknie wciskasz spację i wszystko zatwierdzasz (OK+Apply).

#7 kara_kc

kara_kc

First Rank

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 14 04 2010 - 20:09

dzięki ale okazalo sie ze nie moge jednak uzyc myszy w tym celu co chcialam :blink: skombinowalam wiec nieznanej marki guzik na usb. no i spoko podlaczam badziewie i widze nawet w menadzerze zadan ze wyswietla sie jako usb hid ale to badziewie nie dziala! nic sie nie dzieje jak wciskam guzik(oprocz tego ze sie swieci na czerwono)
jestem zdesperowana! nie mam pojecia jak to cholerstwo zaprogramowac zeby wysylalo sygnal spacji........

#8 Gość_Tyrol_*

Gość_Tyrol_*
  • Goście

Napisano 14 04 2010 - 20:14

dzięki ale okazalo sie ze nie moge jednak uzyc myszy w tym celu co chcialam

O co dokładnie chodzi?

#9 kara_kc

kara_kc

First Rank

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 14 04 2010 - 20:19

a robie sobie taki eksperyment gdzie ktos musi wciskac guzik jak slyszy dzwiek - program ktory ma zaprogramowane wciskanie spacji. problem w tym ze nie mam komputera na wylacznosc i nie moge uzyc klawiatury, a myszki przeprogramowac nie moge tym bardziej (inni beda uzywac jej w "zwyczjany" sposob). no wiec mam ten cholerny guzik i nie wiem co z nim zrobic zeby dzialal.
mam taki program http://www.electraco.....h Version.htm
ale tyz nie dziala - mowi ze "joystik" nie jest podlaczony......

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych