Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Inwigilator/Power Project dla Gadu Gadu 10 (Windows Vista)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Emilkaaa_22_

Emilkaaa_22_

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 04 2010 - 21:51

Witam. Chcę zainstalować program typu inwigilator/power project do mojego Gadu Gadu ale nie mogę znaleźć właściwego:( Jak nie pasuje do visty, to do gadu gadu 10... Czy jest w ogóle tego typu program, który będzie kompatybilny z Vistą i GG 10? Czy ktoś miał już taki problem? Przecież Vista i GG 10 to teraz standard więc czemu są takie programy ale do starszych wersji i nie do Visty??? Pozdrawiam, Emilka.

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 27 04 2010 - 21:56

Przecież Vista i GG 10 to teraz standard więc czemu są takie programy ale do starszych wersji i nie do Visty???

Zmienił się protokół Gadu i załatano lukę obchodzenia niewidoczności.

PowerProject dla GG10 to teraz GGMod+. Nie ma w nim funkcji, które po prostu nie będą działać.

#3 Emilkaaa_22_

Emilkaaa_22_

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 03 05 2010 - 17:25

Dzięki za odp. A czy jest jakiś program (kiedyś się nazywał Inwigilator - wiem bo go miałam) który pozwala sprawdzić numer IP osoby, którą mam i która mnie ma w kontaktach? Czy jest w ogóle jakiś sposób aby sprawdzić w GG 10 taki numer?

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 03 05 2010 - 17:30

Dzięki za odp. A czy jest jakiś program (kiedyś się nazywał Inwigilator - wiem bo go miałam) który pozwala sprawdzić numer IP osoby, którą mam i która mnie ma w kontaktach? Czy jest w ogóle jakiś sposób aby sprawdzić w GG 10 taki numer?

Komunikator WTW i wbudowana w instalator wtyczka kInfo może pokazać IP. Wymogiem są połączenia bezpośrednie.

Podkreślam = to jest osobny komunikator z obsługą sieci Gadu. Do oryginalnego Gadu nie ma takich rzeczy.

#5 Emilkaaa_22_

Emilkaaa_22_

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 07 05 2010 - 18:32

Dzieki za pomoc! :angry:

#6 beznikowy

beznikowy

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 23 07 2011 - 14:50

Jeśli mogę pociągnąć wątek... a co ze snifferami itp.? Miałem problem podobny jak koleżanka Emilia i spróbowałem potraktować to wiresharkiem. Niestety pokazało tylko pakiety JA-SERWER GG. Czy serwer gg osłania użytkownika jak proxy? Czy można to ugryźć jeszcze inaczej?

(dziękuję Ci za wątek o tuningu xp - you rock:D)
MOIM PROVIDEREM JEST ATNET S.C. ZE SZCZECINA - OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KORZYSTANIEM Z ICH "USŁUG"

#7 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 23 07 2011 - 22:20

Jeśli mogę pociągnąć wątek... a co ze snifferami itp.? Miałem problem podobny jak koleżanka Emilia i spróbowałem potraktować to wiresharkiem. Niestety pokazało tylko pakiety JA-SERWER GG. Czy serwer gg osłania użytkownika jak proxy? Czy można to ugryźć jeszcze inaczej?

(dziękuję Ci za wątek o tuningu xp - you rock:D)

Mam wrażenie, że dublujesz temat. Zdecyduj się, gdzie chcesz rozmawiać o przechwytywaniu cudzych IP, bo na dwa baty latać z tym nie będziemy.
Tu czy tu?

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#8 beznikowy

beznikowy

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 07 2011 - 09:01

Zgadza się. Pozostańmy zatem tutaj. Jak już napisałem obok, wszystkie ogólnodostępne (nie jestem biegły w komputerach, ale nie niepokoiłbym tutaj bo znam wujka gugla) wtyczki itp. odpadają. Czy tylko serwery gg znają ip delikwenta (bo sniffer pakietów pokazuje tak jakby właśnie tak było), czy zostawia on ślady gdzieś jeszcze?
MOIM PROVIDEREM JEST ATNET S.C. ZE SZCZECINA - OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KORZYSTANIEM Z ICH "USŁUG"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych