Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Ankieta o sieciach P2P

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 netka-etka

netka-etka

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 07 05 2010 - 18:29

Witam!
Piszę pracę magisterską na temat sieci P2P i chciałabym Was prosić o wypełnienie mojej ankiety, która jest całkowicie anonimowa.
Link do ankiety: http://www.moje-anki...75/sec-iIUjCGlF

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc :angry:

Netka

#2 Gość_DawidS28_*

Gość_DawidS28_*
  • Goście

Napisano 07 05 2010 - 18:50

Dziwnie ujęte...

"Peer to Peer jako platforma przestępstw informacyjnych" jeszcze rozumiem, ale z ankiety wynika jednoznacznie, że pobieranie muzyki/filmów itd. jest nielegalne = uważaj, przyjdą miśki do domu i Cię aresztują. :angry:

Cytat za rzecznikiem prasowym KGP "Jeżeli takie osoby ściągają muzykę czy filmy tylko dla siebie, to nie będą w kręgu zainteresowań policji. Należy jednak pamiętać, że właściciel praw do utworu może podjąć kroki prawne na drodze cywilnej przeciwko takim osobom."

Więc jeśli policja ujrzy filmiki zebrane, by sobie w czasie odpoczynku samemu czy wśród małego towarzystwa oglądać, a nie na sprzedaż, czy udostępnianie = nie ma problemu. Ale jeśli już George Lucas się pofatyguje do wszystkich, którzy mają pirackie Gwiezdne Wojny, to może być problem. Więc śpię (ja i 6 mld innych) spokojnie :P

Dziwne, że nikt nie mówił o tym w dobie kaset VHS.

#3 netka-etka

netka-etka

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 10 05 2010 - 12:20

Temat faktycznie brzmi strasznie :angry: no właśnie... ale tylko brzmi

Jeśli ktoś ma ochotę wypełnić ankietę - to proszę się nie krępować :D)

Dzięki za pomoc :P

#4 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 10 05 2010 - 13:20

A dyć nie wiadomo czy na stronce nie ma skryptu pozwalającego zapisać IP delikwenta chwalącego się korzystaniem z p2p. :angry: Ponadto ankieta dyskryminuje tych co z p2p nie korzystają, nie mają jak przejść tej ankiety.

#5 netka-etka

netka-etka

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 10 05 2010 - 14:06

Nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie kabla :angry:

a na serio - ankieta jest skierowana tylko i wyłącznie do użytkowników sieci P2P - dlatego też umieściłam ją na tym forum (myślę, że większość osób, które się tutaj udzielają, jednak korzystają z tych sieci :P

#6 Gość_DawidS28_*

Gość_DawidS28_*
  • Goście

Napisano 10 05 2010 - 16:06

A dyć nie wiadomo czy na stronce nie ma skryptu pozwalającego zapisać IP delikwenta chwalącego się korzystaniem z p2p. :P Ponadto ankieta dyskryminuje tych co z p2p nie korzystają, nie mają jak przejść tej ankiety.

A niech zapisują... :D
Zanim dojdą kto, co, przez co i jak, to trochę potrwa. Wpierw muszą mieć listę poszkodowanych. Sprawa z napisy.org - trwa, trwa, końca nie widać. Aha, kto powiedział, że korzystanie z P2P = przestępstwo? A zdjęć z wakacji to pobrać od znajomego nie można? :angry:
Ostatnio znalazłem taki fajny plik "Holiday in Rio". I cóż się okazało - film w HD.

Do tego, że moje IP jest wszędzie rejestrowane już się dawno przyzwyczaiłem, chociażby sam widzę teraz Wasze :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych