Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Dzisiejsze zmiany w funkcjowaniu forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Modig_*

Gość_Modig_*
  • Goście

Napisano 13 05 2010 - 14:13

Na wstępie:

Jak długo jest ten problem to odpowiedzi udzieliła Ci Picasso, ale to potwierdza tylko to co pisałem wcześniej, nie widzisz problemu bo jesteś tu za rzadko, tym samym więc nie zabieraj głosu wcale, idź poprawiaj skrypty na swoim forum.

Wydaje mi się, że źle zrozumiałeś poprzedni post Picasso. Sądzę, że jako "problem" uznała brak czasu i związane z tym opóźnienia w odpowiadaniu na problemy użytkowników.

A co do logowania, ja wchodzę na to forum dosyć często, korzystam głównie z bogatej bazy informacyjnej, zwłaszcza w dziale Windows i nawet niespecjalnie zwróciłem uwagę na to, że trzeba się teraz logować, nie zajmuje to więcej niż 5 sekund w moim przypadku. Uważam że trochę nadmuchany jest ten problem.

Pozdrawiam.

#17 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 13 05 2010 - 14:20

Wydaje mi się, że źle zrozumiałeś poprzedni post Picasso. Sądzę, że jako "problem" uznała brak czasu i związane z tym opóźnienia w odpowiadaniu na problemy użytkowników.

Ależ nie. Zrozumiał właściwie. I wie na ten temat więcej niż przeciętny użytkownik, bo był w naszej grupie moderacyjnej.

#18 wieslaw531

wieslaw531

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 719 postów

Napisano 13 05 2010 - 16:43

Więc przestańcie marudzić jak stare baby... bo o ile starą babę marudną można tolerować to do starych marudnych chłopów powinno się strzelać...

I tak wygląda Twoja ocena mojej osoby? Na podstawie czego - wieku??? Masz ciekawe kryteria.
Powinnaś jeszcze napisać komuchów. Byłoby ciekawiej.

Ja założyłem ten temat i raczej większość jest z nim zgodna.

Nie życzę aby kiedyś ktoś Cię tak potraktował. Czasu nie jesteś w stanie zatrzymać.
W7 Pro x64, ASUS M4A79 DeLuxe, AMD Phenom II x4 940 BE, Kingston HyperX CL4 DDR2 800 2048 MBx4, Seagate ST3320620AS, Seagate ST3500320AS, WD 120 GB, BeQuiet StraightPower 650W, Sapphire Toxic HD5850, ASUS MW221U, ASUS DRW-1814BLT. Numer Identyfikacyjny karty MICROSOFT 0049847.

#19 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
  • Goście

Napisano 13 05 2010 - 17:22

Problem nie jest w szybkości zalogowania się czy rejestracji. Zacytuję sam siebie:

- mam mocne hasło (co chyba nie powinno nikogo dziwić) i go po prostu nie pamiętam. W domu korzystam z managera haseł, ale poza domem nie mam dostępu do forum. A czasem jest mi to potrzebne, by przypomnieć sobie sposób rozwiązania problemu. Podobnie, gdy np. złapie jakiegoś syfa - jeśli problem jest znany, korzystam z drugiego komputera i na podstawie wskazówek z tematu rozwiązuje problem z pierwszym (tym bardziej, że korzystanie z sieci przy zasyfionym systemie nie jest najlepszym pomysłem).
- użytkownik który nagle potrzebuje pomocy, zrezygnuje jak się okaże, ze musi marnować czas na rejestrację. Tok rozumowania w takim przypadku nie jest racjonalny. Jakiekolwiek czekanie wydaje się być gorszym pomysłem niż poszukanie rozwiązania na alternatywnym forum (tym bardziej, ze nie wie czy dalsza część tematu zawiera rozwiązanie).
- przymus rejestracji podejrzanie się kojarzy... albo z wyciąganiem adresów/haseł, albo z nielegalną treścią, albo z newsletterami i spamem albo jeszcze z czymś innym.

Przyznam, że nie bardzo rozumiem o co chodzi administracji. Przecież klikać w reklamy czy wyświetlać treść, może także gość. Słyszałem o jakimś myku z przekroczeniem 100 000. Może jakieś lepsze profity z reklam?!
W każdym razie administrator powinien liczyć się z opinią użytkowników - tym bardziej, ze to oni tworzą to forum. Jest ono atrakcyjne tylko dzięki charytatywnej pracy kilku osób. Administracji zawdzięczamy rozpierduchę po próbie aktualizacji i IPS driver error - więcej zasług, ponad to, że utrzymują serwer i postawili forum, nie widzę. Tymczasem sugestie osób związanych z forum zostały olane i nawet bez odpowiedzi czy uzasadnienia.

Czy my tu jesteśmy po to, żeby pomagać, czy po to, żeby nabijać kabzę administratorowi, który ma wszystko (poza swoim portfelem) w [FILTR - brzydkie słowa]?! Zastanówcie się sami.

#20 Kolega Dudysa

Kolega Dudysa

Good Rank

• Na emeryturze
  • 700 postów

Napisano 13 05 2010 - 18:09

Ja założyłem ten temat i raczej większość jest z nim zgodna.

Zadałeś może złe pytanie?

Dzisiejsze zmiany w funkcjowaniu forum - Proszę podać termin odpowiedzi.

A potem należy zadać pytanie, chłop, chłopa nie zrozumie. :P

Nie życzę aby kiedyś ktoś Cię tak potraktował. Czasu nie jesteś w stanie zatrzymać.

Damska kokieteria. Przecież kolega też ma pistolet. :) Pani się droczyła.

Czy my tu jesteśmy po to, żeby pomagać, czy po to, żeby nabijać kabzę administratorowi, który ma wszystko (poza swoim portfelem) w [FILTR - brzydkie słowa]?! Zastanówcie się sami.

:P

Jestem otwarty na propozycje.

#21 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 13 05 2010 - 18:50

Myślę, że nie ma sensu kontynuować tematu. Administracja już się wypowiedziała i stan zostanie utrzymany, niezależnie od toczącej się dyskusji. Ubolewam.

Temat zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych