Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Problem z najnowszym DC++

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 El-Maniaque

El-Maniaque

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 06 2010 - 08:40

Witajcie ;)

Mam mianowicie taki problem, że gdy brakuje mi miejsca czasami na folderze docelowym do którego ma się ściągnąć dany plik, jest on pobierany do pliku temp gdzie są niedokończone downloady. Kiedy jednak rankiem po nocy kiedy się pliki ściągały i zbrakło miejsca na tym folderze docelowym zwolnię miejsce te pliki z folderu tym czasowego powinny zostać przeniesione do folderu docelowego, aniestety nie są i mam je cały czas w "temp" dociągnięte do końca. NIe wiem dlaczego tak się dzieje. W starszych wersjach kiedy brakowało miejsca na dysku docelowym program podawał komunikat, że brak miejsca na dysku i nie można otworzyć pliku.
W tej nowej wersji jest tak że mimo, iż brakuje miejsca na dysku docelowym a mam ustawiony inny dysk niż na pliki temp, program pobiera normalnie do folderu tymczasowego i potem mam braki w kompilacjach na dysku docelowym bo wszystko siedzi w tempie i mam tam taki bajzel, że szkoda gadać i nie wiem gdzie co powinno być.

/Czy ktoś zetknął się już z tym problemem? Jak to rozwiązać? W starszych wersjach było to jakoś lepiej rozwiązane, a czasem się tak zdarzy że po pracowitej nocy dla komputera rano się okazuje, że miejsca na dysku brak. :)

Pozdrawiam i proszę o pomoc w miarę możliwości.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych