Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Czy nie pozwalanie usunąć konta użytkownikowi jest łamaniem prawa?
 • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 johny_b34

johny_b34

  First Rank

 • Użytkownicy
 • 7 postów

Napisano 05 07 2010 - 01:04

Witam,

Ten post nie łamie, żadnego punktu regulaminu - dokładnie go przejrzałem. Po przeczytaniu zamknietego już tematu odnośnie prośby o skasowanie konta, a szczególnie wypowiedzi administratora, który napisał kilka intrygujących mnie rzeczy, postanowiłem sprawe zbadać. Ten temat dotyczy polskiego prawa, nie jest kontynuacją tematu " z prośbą o wykasowanie konta". Nie jest moim celem rozpoczynanie żadnej kłótni ani obrażanie jakiegokolwiek użytkownika - z tego też względu nie może być mowy o traktowanie tego posta jako potencjalnego pola do konfilktu. Ten post ma na celu wyłącznie poinformować użytkowników o ich ustawowych prawach i jest równocześnie prośbą o ich opinie na ten temat. Skasowanie tego posta będzie oznaczać jawną cenzurę.

Według prawników, jeśli nie ma w regulaminie forum wzmianki, że konta kasować nie można (Przejrzałem i nie ma) - wtedy administrator musiusunąć konto użytkownika za jego pisamną prośba. Konto jest w całości własnością osoby która je zalożyła - dotyczy to również wszystkich jego postów.


Polecam wszystkim przeczytać ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o "świadczeniu usług drogą elektroniczną"


--
P.

#2 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
 • Goście

Napisano 05 07 2010 - 08:55

W zwiazku z tym, że poprzedni temat został zamknięty, postanowiłem ustosunkować się w tym temacie do wypowiedzi administracji:

Uważam, że logiczne jest kasowanie postów, w których notorycznie są podawane linki do konkurencyjnego forum (co zalicza się właśnie do reklamowania swoich stron).
Żaden profil nie zostanie usunięty z forum, ponieważ w regulaminie nie ma zapisu, że na życzenie użytkownika profil może być usunięty.


W śmietniku lądują jakiekolwiek posty krytykujące działanie forum lub wiedzę merytoryczną obsługi. Podstawą powinno być dobro uzytkownika. Widząc, że user @morda nie radzi sobie z problemem, napisałem posta w którym skierowałem potrzebującego pomocy do innego źródła. Post został usunięty, przez co naraziłeś użytkownika na niepotrzebne stawienie systemu od nowa (tym bardziej, ze problem nie został rozwiazany).
Co do regulaminu, co nie jest zabronione, to jest dozwolone. Skoro regulamin tego nie reguluje, tzn. że powinna być możliwość.
Co więcej - masz prawny obowiązek usunięcia moich danych (jeśli tylko tego zażądam) ze swoich baz danych i nic mnie nie obchodzi twój regulamin. Zaczynasz mnie irytować i na poważnie zastanawiam sie nad wytoczeniem administracji tego forum procesu sądowego.

Płaciłeś kiedykolwiek za korzystanie z forum? Odpowiedź jest tylko jedna, więc nie ma sensu drążyć tematu o wyciskanie z każdego użytkownika każdej złotówki.
Możesz się obawiać, że Twoje dane osobowe zostaną sprzedane firmom trzecim, chociaż nie masz ku temu żadnych podstaw, z prostej przyczyny - przy tworzeniu konta nie potwierdzałeś, że wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez administratorów forum SE swoich danych w celu ich sprzedaży innym firmom. Jeśli byśmy to zrobili to złamalibyśmy prawo i musielibyśmy odpowiadać przed sądem w tej sprawie. Zapewniam, że nigdy niczyich danych nie sprzedawaliśmy i w przyszłości również tego nie planujemy, bo takiego zapisu podczas rejestracji konta nie było i nigdy nie będzie.


Oczywiście, ze płaciłem, oglądając setki reklam. Prawo przewiduje inne formy wynagrodzenia niż tylko gotówka. Zastanawiam się, czy Ty płaciłeś chociaż złotówkę, za bezprawne wykorzystywanie moich tekstów, albo kogokolwiek innego. W dalszej części przeczysz sam sobie. Najpierw piszesz, ze skoro nie ma w regulaminie, że mogę prosić o usuniecie konta to nie mogę, teraz pierzesz, że skoro nie ma w regulaminie zapisu, ze nie będziecie handlować danymi, to tego nie zrobicie. Pokazałeś, ze masz Polskie prawo za nic i to jest dla mnie przesłanką, ze będziesz ja łamał dalej.

Przypominam, że zamieszczanie postów przez użytkowników jest ich osobistą i prywatną decyzją, więc nie ma tu mowy o żadnej kradzieży. Posty w rozumieniu prawa nie są niczyją własnością i nikt nie ma do nich prawa autorskich, ponieważ na miano utworu w rozumieniu prawa autorskiego zasługuje tylko efekt indywidualnej pracy twórczej człowieka, którą da się dostatecznie odróżnić od innego przejawu działalności ludzkiej.


Więc po kolei. Zamieściłem, następnie usunąłem. Przeniosłem ja na inne forum. Zostały stamtąd bez mojej wiedzy i zgody przeniesione tutaj, zblokowana została edycja i administracja nie chce słyszeć o ich usunięciu. Wiec jest tu mowa o kradzieży. Co do własnosci intelektualnej - widzę, ze w tej części także jesteś niedouczony.
art.1 ust.1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2006 r., nr 90 poz. 631 ze zm.), która brzmi: “Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia”
Indywidualnie = nie zbiorowo. Moje opracowania, to praca o indywidualnym charakterze. Sam tworzyłem tematy, sam je opublikowałem. Da się ją dostatecznie dobrze odróżnić. Tematy są sygnowane moim nazwiskiem i avatarem, oraz są "przyklejone" w górnej części działu. Jeszcze jakieś pytania? Czy prawnik ma Ci to wytłumaczyć dokładniej?

WY nie jesteście nie zastąpienie, jak zapewne uważaliście.


W takim razie usuń ślady naszej działalności. Skoro jest do zastąpienia, to chyba nie ma sprawy.
Moim zdaniem dobrze wiesz, jak by to sie skończyło dla forum. Brak ekipy + brak treści = 0 dochodów z reklam, a przecież tylko o to Ci chodzi.

Mylisz się, temat nie zostanie skasowany, ale tworzenie kolejnych tego typu tematów będzie już kasowanie, bo nie będzie to zgodne z regulaminem.


Z którym punktem? To sprawa jak najbardziej dotycząca funkcjonowania forum. Znowu cenzura, jak we wszystkich innych przypadkach.

Rób co chcesz, to Ty prezentujesz swój niski poziom, a nie my. To nie my wkradaliśmy się Wam do panelu administracyjnego zamieszczając nielegalne reklamy swojego forum, to nie my zakładamy u Was lewe konta, żeby inwigilować działania administracji, to nie my wysyłamy reklamy użytkownikom w postaci PM działając destrukcyjnie na forum SE. Odpowiedz sobie sam na pytanie kto tu zachowuje się nieetycznie.


A to już jest pomówienie. Sugerujesz, że ja wysyłam reklamy przez PW oraz, ze włamałem się na konto. Mógłbym zamieścić zrzut ekranu ze skrzynki, ale została zablokowana.
Ale mimo wszystko licytujemy się?
No to WY: kradzież naszych materiałów z forum ..., zamazywanie znaków graficznych pozwalających na identyfikację pochodzenia grfik. nielegalne przechowywanie danych osobowych uzytkowników i odmowa ich usuniecia - chociaż zobowiązuje was do tego prawo, ataki DDoS na konkurencyjne forum, cenzura forum i blokada możliwości edycji danych.
Nie wspomnę już o PW, w których usilnie namawiacie niektórych byłych użytkowników do zostania - nawet jeśli miałby to się wiązać z dodatkowym wynagrodzeniem dla nich.
I to ja reprezentuje niski poziom? :(

Celowe, ale tymczasowe. Zastanawiacie się dlaczego - bo stara ekipa SE próbuje za wszelką cenę to forum zniszczyć zamieszczając w sygnaturkach reklamy i linki do konkurencyjnej strony.


No to usuń im konta tak jak Cię o to proszą. Od kiedy to można "zniszczyć" forum przez zmianę sygnaturki? :) Ośmieszasz się.
Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek ustawił w sygnaturce reklamę, więc nie wiem dlaczego jestem zablokowany. Zablokowałeś możliwość, bo boisz się, ze wykasujemy swoje tematy i znowu będziesz musiał "przywracać kopię".

I skończcie z kradzieżą Waszych treści, nikt z Was nie ma żadnych praw autorskich, ani ja, ani Wy. To nie jest jakieś Wasze indywidualne, unikatowe dzieło, tylko zwykłe treści, które są powszechnie znane przez wiele osób.


Poproszę o link do tych treści, które są tylko kopią a nie naszym indywidualnym dziełem.

Na koniec kilka cytatów:

Każde internetowe forum dyskusyjne rządzi się swoimi prawami. Administratorzy i moderatorzy sprawują pieczę nad słowem pisanym, oraz nie dopuszczają do występowania zwad i kłótni. Niemniej należy dogłębnie się zastanowić, jak przedstawia się sprawa z prawami autorskimi indywidualnej twórczości użytkowników.

Zanim zostaną przytoczone konkretne treści traktujące o prawach autorskich użytkowników danego forum, należy zapoznać się z ustawą art.1 ust.1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2006 r., nr 90 poz. 631 ze zm.), która brzmi: “Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia”.

W myśl tej ustawy należy rozumieć wszelkie autorskie treści zamieszczane tudzież publikowane na łamach danego forum, jak i zamieszczane zdjęcia, programy lub inne pliki, które są własnością użytkownika. Ponadto każdy użytkownik ma prawo do oznaczenia utworu nickiem lub własnym nazwiskiem, a także udostępniania go anonimowo przy zachowaniu tudzież nienaruszeniu jego formy i treści. Z kolei, jeżeli treści te zostaną skopiowane do wykorzystywania ich w celach komercyjnych i będą rozpowszechniane jakąkolwiek drogą (elektroniczna, poligraficzna etc.) ich twórca ma prawo żądać zaniechania tego działania. W przypadku odmowy autor ma prawo złożyć stosowny pozew do sądu w celu ochrony praw autorskich.

Należy mieć również na uwadze, że nie wszystkie treści zamieszczone na internetowych forach dyskusyjnych opatrzone są zezwoleniem (pseudonim, nazwisko) - bardzo duża ilość z nich przedstawia najzwyklejszą „paplaninę”, co możemy zauważyć np. na forach dla nastolatków, czy fanów gier komputerowych. Dozwolone jest m.in. przytaczanie nieskomplikowanych informacji prasowych, cytowanie fragmentów artykułów pochodzących z danego forum lub z innych serwisów internetowych (wymagane jest podanie źródła informacji np. w postaci adresu strony WWW), czy też krótkie wpisy/przysłowia/cytaty wplecione do swojej wypowiedzi np. „Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o pieniądze”, czy też „Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” etc.


ż - http://www.naszefora...rawa-autorskie/

"Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia" - stwierdza w artykule pierwszym ustawa z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz. 83). W art. 1 ust. 2 ustawy, przedmiot prawa autorskiego doprecyzowano, zaznaczając, iż:

w szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory:

1. wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi (literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne oraz programy komputerowe),
2. plastyczne,
3. fotograficzne,
4. lutnicze,
5. wzornictwa przemysłowego,
6. architektoniczne, architektoniczno-urbanistyczne i urbanistyczne,
7. muzyczne i słowno-muzyczne,
8. sceniczne, sceniczno-muzyczne, choreograficzne i pantomimiczne,
9. audiowizualne (w tym wizualne i audialne).

Pod ochroną prawa autorskiego pozostaje także, w myśl art. 2 ustawy, "opracowanie cudzego utworu, w szczególności tłumaczenie, przeróbka, adaptacja (...)". Ponadto, w myśl art. 3, "zbiory, antologie, wybory, bazy danych są przedmiotem prawa autorskiego, nawet jeśli zawierają nie chronione materiały, o ile przyjęty w nich dobór, układ lub zestawienie ma twórczy charakter, bez uszczerbku dla praw do wykorzystanych utworów". Osobny rozdział VII ustawy (art. 74-77) zawiera przepisy szczególne, dotyczące programów komputerowych.


Pogrubiłem, bo przed chwilą twierdziłeś, że to nie podlega ochronie.

ź - http://www.eioba.pl/...ie_w_internecie

http://di.com.pl/new...y_na_forum.html

Posiadasz prawa autorskie do postu napisanego na forum, jako utworu, zgodnie z art.1 ust.1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. z 2006 r., nr 90 poz. 631 ze zm.).


http://forumprawne.o...o-na-forum.html

Ogólnie radze zapoznać się z ustawą, do której sie odnosisz: http://krzysztof.mic...o-autorskie.htm

Art. 1.
1. Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o
indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od
wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia (utwór).
2. W szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory:
1) wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi (literackie,
publicystyczne, naukowe, kartograficzne oraz programy komputerowe), [...]
3. Utwór jest przedmiotem prawa autorskiego od chwili ustalenia, chociażby
miał postać nie ukończoną.
4. Ochrona przysługuje twórcy niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności.

Art. 2.
1. Opracowanie cudzego utworu, w szczególności tłumaczenie, przeróbka,
adaptacja, jest przedmiotem prawa autorskiego bez uszczerbku dla prawa
do utworu pierwotnego
. (masz coś jeszcze do dodania?)
2. Rozporządzanie i korzystanie z opracowania zależy od zezwolenia twórcy
utworu pierwotnego (prawo zależne), chyba że autorskie prawa majątkowe
do utworu pierwotnego wygasły.
3. Twórca utworu pierwotnego może cofnąć zezwolenie, jeżeli w ciągu pięciu
lat od jego udzielenia opracowanie nie zostało rozpowszechnione. Wypłacone
twórcy wynagrodzenie nie podlega zwrotowi. [...]

Art. 5.
Przepisy ustawy stosuje się do utworów:
1) których twórca lub współtwórca jest obywatelem polskim lub
2) które zostały opublikowane po raz pierwszy na terytorium Rzeczypospolitej
Polskiej albo równocześnie na tym terytorium i za granicą, lub
3) które zostały opublikowane po raz pierwszy w języku polskim, lub
4) których ochrona wynika z umów międzynarodowych.

Tyle wystarczy. Zatem łamiesz ustawę o ochronie danych osobowych, w dodatku łamiesz prawa autorski osób, których utworzy bezprawnie publikujesz na tym forum.

Nie muszę dodawać, ze zrobię zrzut ekrany=u tego postu.

#3 Gość_Moonshield_*

Gość_Moonshield_*
 • Goście

Napisano 05 07 2010 - 10:29

W śmietniku lądują jakiekolwiek posty krytykujące działanie forum lub wiedzę merytoryczną obsługi. Podstawą powinno być dobro uzytkownika. Widząc, że user @morda nie radzi sobie z problemem, napisałem posta w którym skierowałem potrzebującego pomocy do innego źródła. Post został usunięty, przez co naraziłeś użytkownika na niepotrzebne stawienie systemu od nowa (tym bardziej, ze problem nie został rozwiazany).
Co do regulaminu, co nie jest zabronione, to jest dozwolone. Skoro regulamin tego nie reguluje, tzn. że powinna być możliwość.
Co więcej - masz prawny obowiązek usunięcia moich danych (jeśli tylko tego zażądam) ze swoich baz danych i nic mnie nie obchodzi twój regulamin. Zaczynasz mnie irytować i na poważnie zastanawiam sie nad wytoczeniem administracji tego forum procesu sądowego.

bo posty krytykujace znajdują się w tematach, które dotyczą problemów technicznych, a nie samego forum, ponadto zamieszczanie linkow do innego forum mówi już samo za siebie (pisałem już o tym w poprzednim temacie).
Po przedyskutowaniu problemu z reszą adminów stwierdzilismy, że usuniemy konta tym uzytkownikom, którzy tego chca, ale posty zostają (powod pisałem wcześniej).


Oczywiście, ze płaciłem, oglądając setki reklam. Prawo przewiduje inne formy wynagrodzenia niż tylko gotówka. Zastanawiam się, czy Ty płaciłeś chociaż złotówkę, za bezprawne wykorzystywanie moich tekstów, albo kogokolwiek innego. W dalszej części przeczysz sam sobie.

Ok, prześlij nam paragony lub faktury to zwrócimy Ci stracone pieniądze :(
Jasne, że są inne formy wynagrodzenia niż tylko gotówka, tylko Tobie nikt nie kazał klikać w reklamy ani ich czytać. Napisz jeszcze do Onet.pl, żeby Ci zwrócili pieniądze, bo oglądałeś reklamy na ich stronie hehe. Masz głupie rozumowanie co do płacenia za korzystanie z forum ...


Najpierw piszesz, ze skoro nie ma w regulaminie, że mogę prosić o usuniecie konta to nie mogę, teraz pierzesz, że skoro nie ma w regulaminie zapisu, ze nie będziecie handlować danymi, to tego nie zrobicie. Pokazałeś, ze masz Polskie prawo za nic i to jest dla mnie przesłanką, ze będziesz ja łamał dalej.

Prosić możesz, ale od nas zależy decyzja. Handlowanie danymi to jednak zupełnie inny temat i powinieneś dobrze o tym wiedzieć.


Więc po kolei. Zamieściłem, następnie usunąłem. Przeniosłem ja na inne forum. Zostały stamtąd bez mojej wiedzy i zgody przeniesione tutaj, zblokowana została edycja i administracja nie chce słyszeć o ich usunięciu. Wiec jest tu mowa o kradzieży.

Zostały stamtąd przeniesione??????? Zrobiliśmy back-up, a to nie jest to samo. I nie jest to niezgodne z prawem.


W takim razie usuń ślady naszej działalności. Skoro jest do zastąpienia, to chyba nie ma sprawy.
Moim zdaniem dobrze wiesz, jak by to sie skończyło dla forum. Brak ekipy + brak treści = 0 dochodów z reklam, a przecież tylko o to Ci chodzi.

Nie, bo wtedy tematy się porozjeżdżają i będą wybrakowane, przez co użytkownicy nie będą mogli zasięgnąc pomocy, której potrzebuje, a przecież ich dobro jest najważniejsze jak to pisałeś wcześniej. Oczywiście można usunąć posty i potem je napisać na nowo, ale szkoda czasu na to. A co do Waszego niezastąpienia to chodziło mi bardziej o to, że pomimo tego, że już nie działacie na forum, ono dalej będzie się normalnie rozwijać.


Z którym punktem? To sprawa jak najbardziej dotycząca funkcjonowania forum. Znowu cenzura, jak we wszystkich innych przypadkach.

[12] Floodowanie, spamowanie poprzez reklamowanie swoich stron, stron pornograficznych, a także obrażanie innych osób, ich poglądów politycznych lub religijnych oraz używanie niecenzuralnych słów jest zabronione i może stać się podstawa do zablokowania dostępu do naszego forum.
[17] Osoby nagminnie łamiące zasady, zakładające tematy czy piszące posty które kolidują z celem forum będą wyłączane z udziału w nim. Administrator może zablokować dostęp danej osobie do forum bez podania przyczyny, jeśli ta nie przestrzega niniejszego regulaminu.
Jasne, tylko zakładanie non stop tematów o tym, że zostaliście 'pokrzywdzeni' przez adminów uważam za spamowanie.

A to już jest pomówienie. Sugerujesz, że ja wysyłam reklamy przez PW oraz, ze włamałem się na konto. Mógłbym zamieścić zrzut ekranu ze skrzynki, ale została zablokowana.
Ale mimo wszystko licytujemy się?

Tutaj źle napisałem, bo chodziło mi nie o Ciebie, ale ogólnie o osoby, które odeszły z forum. Jednak reklamy przez PM i włamania na konto to prawda.


nielegalne przechowywanie danych osobowych uzytkowników i odmowa ich usuniecia - chociaż zobowiązuje was do tego prawo, ataki DDoS na konkurencyjne forum, cenzura forum i blokada możliwości edycji danych.
Nie wspomnę już o PW, w których usilnie namawiacie niektórych byłych użytkowników do zostania - nawet jeśli miałby to się wiązać z dodatkowym wynagrodzeniem dla nich.

dane osobowe? Nie przypominam sobie,żeby użytkownicy podczas rejestracji podawali swoje imię. nazwisko, adres itp. Co najwyżej może to być mail heh, który tak naprawdę nic nie daje. Ale tak jak napisałem, konta zostaną usunięte.
Ataki DDoS? To już nie nasza sprawka.
Cenzura forum i blokada możliwości edycji danych została już wytłumaczone wcześniej. Jakbyście nie działali destrukcyjnie, tak jak to robiliście, to by nie było całej sytuacji.

I to ja reprezentuje niski poziom? :)

Tak, bo zarzucasz nam coś czego nie zrobilismy i na siłę naciągasz fakty.


Od kiedy to można "zniszczyć" forum przez zmianę sygnaturki? :)

Przenośnia kolego, przenośnia....Zamieszczanie linków do forum może być już uznane za niszczenie forum, bo jest to działanie destrukcyjne w długim okresie czasu.


Nie muszę dodawać, ze zrobię zrzut ekrany=u tego postu.

Możesz sobie nawet przerysować te posty na kartkę heh, też mi groźba.Podsumowując - konta kasujemy, posty zostają.
Przypominam, że tworzenie przez Was kolejnych kont będzie uznane za złamanie regulaminu i konta te będą kasowane.

#4 Gość_DawidS28_*

Gość_DawidS28_*
 • Goście

Napisano 05 07 2010 - 10:42

Dołączam się do prośby o usunięcie konta.

Nie, bo wtedy tematy się porozjeżdżają i będą wybrakowane, przez co użytkownicy nie będą mogli zasięgnąc pomocy, której potrzebuje, a przecież ich dobro jest najważniejsze jak to pisałeś wcześniej. Oczywiście można usunąć posty i potem je napisać na nowo, ale szkoda czasu na to. A co do Waszego niezastąpienia to chodziło mi bardziej o to, że pomimo tego, że już nie działacie na forum, ono dalej będzie się normalnie rozwijać.


OK, zgadzam się, ale tylko jeśli chodzi o tematy, których głównym celem była natychmiastowa pomoc użytkownikom. Jeśli zaś chodzi o tzw. przyklejone - usunięcie ich nie powoduje "rozjechania się" struktury forum. Pomimo wielu próśb skierowanych do kilku administratorów i zapewnieniu, że moje tematy zostaną skasowane od miesiąca nie nastąpiło żadne działanie zmierzające w tym kierunku. Pisałbym to na PW, jednak z wiadomych przyczyn zostałem pozbawiony tej możliwości.

Proszę więc o usunięcie następujących tekstów (powtarzam: Cezzy zapewnił mnie, że zostanie to wykonane):

http://searchengines...NS-t138081.html
http://searchengines...WW-t136497.html
http://searchengines...ek-t134013.html

oraz niedokończonych - ukrytych tematów - w działach "Aplikacje internetowe" oraz "Windows PowerShell i skrypty".

Pozdrawiam,
DawidS28

#5 Gość_Moonshield_*

Gość_Moonshield_*
 • Goście

Napisano 05 07 2010 - 11:09

a jaki jest racjonalny powod usunięcie tych tematów? Bo jeśli taki sam jak reszty starych modów to tematy zostają tak jak jest obecnie.

#6 Kolega Dudysa

Kolega Dudysa

  Good Rank

 • Na emeryturze
 • 700 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 07 2010 - 11:59

a jaki jest racjonalny powod usunięcie tych tematów? Bo jeśli taki sam jak reszty starych modów to tematy zostają tak jak jest obecnie.


DawidS28 odpowiada:

Tematy w większości są zdezaktualizowane. Kontrolowanie prezentacji stron WWW został napisany dosyć dawno temu i nie zawiera wielu poprawek, które prowadziłem - może chociażby narażac userów Mozilli Firefox na uszkodzenia wynikłe ze
stosowania niektórych metod/programów blokujących, jak AdBlock Plus w wersjach testowych przeglądarki. Zmiana adresów DNS został przygotowany na szybko, tylko w celu chwilowego pooinstruowania użytkowników, nie ma tam opisu za groż.Wszyscy z byłej moderacji są osobami pełnoletnimi i dorosłymi, którzy wypowiadają się we własnym imieniu w tym również JA. Powoływanie się na "grupę" osób, która akurat w pewnym temacie ma takie same stanowisko, jest przez Pana dziwnie wyjaśnione. Tutaj zaistniała prośba o usunięcie tematów i kont, a nie groźba. Natomiast Pan wysuwa groźbę że jeśli właśnie "ta grupa" osób ma jednolite zdanie to zrobi Pan na złość i zostawi tematy.

Proszę Pana, przypuszczam że jest Pan człowiekiem dorosłym i racjonalnie myślącym, a dla mnie takie tłumaczenie jest dziecinne. Może pan się dobrze bawi bo ja świetnie. Nie przypominam sobie, abym był "na emeryturze".

Nie będę wyjaśniał dlaczego mam życzenie, aby moje przyklejone tematy, które są moją własnością w dziale "Windows PowerShell i skrypty" zostały usunięte bo raz że to już zostało wyjaśnione w pożegnaniu Picasso, a dwa że ja własny dział posiadam i materiały na Naszym Nowym Forum i teraz tam się udzielam. Ja pana nie znam i nie widzę powodu, abym miał się tłumaczyć. Jeśli administracja ma ochotę w rozwoju forum to nie widzę przeszkód, aby to robiła tylko mam życzenie, aby robił to Pan na własny rachunek.

Moim drugim życzeniem i bardzo prostym w wykonaniu, wymagającym kilku kliknięć jest usunięcie moich tematów w dziale "Windows PowerShell i skrypty". Konto może sobie być, nie przeszkadza mi ono bo i tak nie będe się tutaj udzielał. Pole popisu oczywiście zostawiam panu i bardzo chętnie pochwalę Pana jeśli napisze pan jakieś ciekawe opracowanie, które będzie przydatne. Jeśli istnieje potrzeba pokazania moich materiałów to podam adresy, gdzie teraz się znajdują i są przyklejone. Mam nadzieję że administrator jest człowiekiem na poziomie i będziemy mogli się w tej kwestii porozumieć.

Życzę miłego dnia, pozdrowionka :(

Proszę połączyć posty, wystąpił błąd i nie wkleił się cały tekst kolegi Dawida, a nie ma edycji - więc:

Tematy w większości są zdezaktualizowane. Kontrolowanie prezentacji stron WWW został napisany dosyć dawno temu i nie zawiera wielu poprawek, które prowadziłem - może chociażby narażac userów Mozilli Firefox na uszkodzenia wynikłe ze stosowania niektórych metod/programów blokujących, jak AdBlock Plus w wersjach testowych przeglądarki. Zmiana adresów DNS został przygotowany na szybko, tylko w celu chwilowego pooinstruowania użytkowników, nie ma tam opisu zagrożeń - z odcięciem dostępu do stron sieci Web włącznie. Jak korzystać z wyszukiwarek - opis powstał jeszcze przed aktualizacją Google, które wprowadziło wiele unowocześnień.

Teksty są w większości niekompletne i nieukończone: K. p. s. WWW było w trakcie uaktualniania, ukryte tematy nie zostały ukończone, niektóre z nich to tylko zarys planowanej zawartości, tak jak opis Wiersza poleceń czy przegląd Aplikacji internetowych.

Dzięki uprzejmości Kolegi mam możliwość odpowiedzieć, ponieważ moje konto zostało skasowane.

Pozdrawiam,
DawidS28#7 Gość_Moonshield_*

Gość_Moonshield_*
 • Goście

Napisano 05 07 2010 - 12:34

Powyższe tematy użytkownika DawidS28 zostaną niedługo skasowane.


Wszyscy z byłej moderacji są osobami pełnoletnimi i dorosłymi, którzy wypowiadają się we własnym imieniu w tym również JA. Powoływanie się na "grupę" osób, która akurat w pewnym temacie ma takie same stanowisko, jest przez Pana dziwnie wyjaśnione. Tutaj zaistniała prośba o usunięcie tematów i kont, a nie groźba. Natomiast Pan wysuwa groźbę że jeśli właśnie "ta grupa" osób ma jednolite zdanie to zrobi Pan na złość i zostawi tematy.

Nie zrobię nikomu na złość, po prostu te tematy nie zostaną skasowane, ponieważ wniosły coś do tego forum i szkoda je usuwać, bo ktoś ma taką zachciankę.


Proszę Pana, przypuszczam że jest Pan człowiekiem dorosłym i racjonalnie myślącym, a dla mnie takie tłumaczenie jest dziecinne. Może pan się dobrze bawi bo ja świetnie. Nie przypominam sobie, abym był "na emeryturze".

Masz taki status a nie inny, ponieważ już nie działasz jako moderator i nie udzielasz się merytorycznie na forum. Oczywiście status nie powinien być odbierany dosłownie ja kto zapewnie zrobiłeś :(


Moim drugim życzeniem i bardzo prostym w wykonaniu, wymagającym kilku kliknięć jest usunięcie moich tematów w dziale "Windows PowerShell i skrypty". Konto może sobie być, nie przeszkadza mi ono bo i tak nie będe się tutaj udzielał. Pole popisu oczywiście zostawiam panu i bardzo chętnie pochwalę Pana jeśli napisze pan jakieś ciekawe opracowanie, które będzie przydatne. Jeśli istnieje potrzeba pokazania moich materiałów to podam adresy, gdzie teraz się znajdują i są przyklejone. Mam nadzieję że administrator jest człowiekiem na poziomie i będziemy mogli się w tej kwestii porozumieć.


Powtarzam po raz kolejny, że tematy ani posty nie zostaną usunięte i nie podlega to żadnej dyskusji. Radziłbym się z tym pogodzić, a nie wylewać tutaj swoje żale.

Również pozdrawiam i życzę miłego dnia.

#8 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
 • Goście

Napisano 05 07 2010 - 14:43

Dołączam się do prośby moich poprzedników i proszę o skasowanie mojego konta wraz ze wszystkimi postami. Nie chcę mieć z tym forum nic do czynienia.

#9 Gość_Moonshield_*

Gość_Moonshield_*
 • Goście

Napisano 05 07 2010 - 18:18

Konto skasowane, posty zostają na forum (powód podawałem wcześniej). Ponadto:

~Regulamin~
[2] Forum zakłada aktywność. Oznacza to, że "zaprosiliśmy" Cię do współpracy z nami, ale oczekujemy, ze oprócz korzystania z masy informacji - będziesz sam owe informacje tworzył. Jest to jedna z najważniejszych zasad na naszym forum.
Więc prośby o usunięcie postów są bezzasadne i proszę więcej o to nie prosić, bo decyzja nie zostanie zmieniona. Wszystkie posty użytkowników (których konta zostały na życzenie skasowane) zostają na forum searchengines.pl.


Temat zamykam, jeśli ktoś będzie chciał usunąć swoje konto niech pisze na PM.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych