Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Problem z OneKey Recovery System w Lenovo IdeaPad Y530

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 Handra

Handra

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4469 postów

Napisano 10 08 2010 - 16:04

Antywirus nie powinien mieć dostępu do partycji recovery i na pewno tego dostępu nie ma. Wiesz co sprawa wydaje się być coraz bardziej dziwna. Bo skoro nie ruszałeś nic, masz partycję backup, masz program to powinno się wszystko włączyć jak należy. Po włączeniu laptopa przez OneKey powinien się pojawić całkowicie inny interfejs niż Windows.. Musisz wrócić ten system z płytki.. Nie mogę uwierzyć, że OneKeyRecovery włącza zwyczajnie komputer..

2hi9kar.png Japanease Girls blows my mind! :rolleyes:

CPU: Intel Pentium G3220 Mobo: MSI H81I SSD/HDD: Adata 64GB/Samsung 250GB GPU: Gigabyte R7 260X OC 2GB Case: Cooler Master 120 Advance PSU: Chieftec CFT-650-14cs

Everyday I'm trolling
Moderatorów cycki pieką

#17 ladyhmmm

ladyhmmm

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 04 2014 - 13:08

Witam, mam problem;/ włączyłam dziś komputer i wyskoczyło mi "onekey reconvery". Nie mogę nic zrobić... mam 2 możliwości do wyboru; 1 przywróć z początkowej kopi zapasowej, 2 przywróć z kopi zapasowej użytkownika. Dałam to pierwsze coś sie tam robiło (przywracanie systemu) pisało STAN; przywracanie, wyskoczył komunikat ''przywracanie systemu zakończone'' wcisnęłam ok jak dałam gotowe wyswietliło mi sie ZAMKNIJ i URUCHOM PONOWNIE i znowu od nowa to samo...;/ POMOCY
jak dałam 2 opcje pisze mi ze obraz pliku jest nieprawidłowy...;/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych