Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

coś z linuksa na płytę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grigory

Grigory

Second Rank

• Użytkownicy
  • 81 postów

Napisano 18 08 2010 - 14:18

Drodzy userzy chcę usunąć z pena kilka trudnych plików, ściągnąłem knopixa i inne. Lecz wszystko jest po angielsku i dziwnie to wygląda :o . Znacie coś małego po polsku z linukso podobnych na płytę, by można było łatwo wszystko odnaleźć ?
Pozdrawiam.

#2 Handra

Handra

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4469 postów

Napisano 18 08 2010 - 14:25

Myślę, że możesz spróbować to zrobić na dwojaki sposób. Ściągnąć ubuntu nagrać na płytkę i dać opcję "Testuj bez instalacji" i wtedy podpiąć pendrive do kompa - usunąć pliki. Ewentualnie HirensBootCD(jest tam też linux) i z jego poziomu usuwać. A jeszcze inny sposób który mógłby być skuteczny to zrobienie logów OTL z podpiętym pendrive'em i myślę, że @morda coś poradzi w tej kwestii:). Mam pytanie czemu ma być małe i na linuxa?:o

2hi9kar.png Japanease Girls blows my mind! :rolleyes:

CPU: Intel Pentium G3220 Mobo: MSI H81I SSD/HDD: Adata 64GB/Samsung 250GB GPU: Gigabyte R7 260X OC 2GB Case: Cooler Master 120 Advance PSU: Chieftec CFT-650-14cs

Everyday I'm trolling
Moderatorów cycki pieką

#3 Grigory

Grigory

Second Rank

• Użytkownicy
  • 81 postów

Napisano 18 08 2010 - 15:39

Nie musi być koniecznie coś z linuksa taka pierwsza myśl, byle było intuicyjne/proste lub spolszczone (ale wymagania!). Kiedyś instalowałem program na penie i pozostałości zostały. Warto jest czegoś się poduczyć.

#4 Handra

Handra

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4469 postów

Napisano 18 08 2010 - 15:41

No tak jak pisałem wyżej, albo ewentualnie ostatecznie możesz usuwać za pomocą starego HiJackThis - z tym, że ja Ci tego nie polecam bo to staroć. Dlatego albo Hirens i zabootuj się z płytki albo linux zwykłe ubuntu instalacyjne i testowanie bez instalacji, szybko gładko i prosto.

CPU: Intel Pentium G3220 Mobo: MSI H81I SSD/HDD: Adata 64GB/Samsung 250GB GPU: Gigabyte R7 260X OC 2GB Case: Cooler Master 120 Advance PSU: Chieftec CFT-650-14cs

Everyday I'm trolling
Moderatorów cycki pieką

#5 Grigory

Grigory

Second Rank

• Użytkownicy
  • 81 postów

Napisano 18 08 2010 - 19:47

mam ubuntu, wgrałem go na maszynę wirtualną, będę trenować. A kombinowałem z jakimiś ,,dziwactwam"i.
Pozdrawiam

#6 Handra

Handra

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4469 postów

Napisano 18 08 2010 - 19:52

Na pewno sobie poradzisz, ale dość tajemniczo przedstawiasz temat w sumie nie ma co trenować podpinasz usuwasz i już<_<

Everyday I'm trolling
Moderatorów cycki pieką

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych