Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Przekierowanie portów pod DC++

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darek41

Darek41

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 08 2010 - 10:29

Witam, na wstępie chciałem powiedzieć ,że jestem nowy na tym forum , trafiłem na nie podczas wyszukiwania informacji o sposobie przekierowania portów na tym routerze. jednak nic nie znalazłem. Korzystam z windows 7 Ultimate x64 . Czy ktoś mógł by mi pomóc jak przekierować porty w tym routerze pod DC++ ??

#2 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 23 08 2010 - 13:27

Czy ktoś mógł by mi pomóc jak przekierować porty w tym routerze pod DC++ ??

A z czym masz problem? To nic trudnego, zwłaszcza jak skorzystasz z instrukcji obsługi swojego routera lub serwisu portforward.com
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#3 mavik

mavik

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 501 postów

Napisano 23 08 2010 - 14:50

TUTAJ masz ładnie opisane jak przekierować porty (Krok 1 oraz 5). Na szybko musisz:

• Przypisać statyczny adres IP dla twojego komputera, posługując się adresem MAC twojej karty sieciowej - Advanced Setup/LAN - Edit Reserved IP Address List - Add - wpisujesz IP oraz MAC twojej karty sieciowej.
  • Przekierować określony port na twój adres IP - Advanced Setup/LAN/Virtual Servers - Add -
    Custom Server - Wpisujesz DC++,
    Server IP Address - wpisujesz swoje IP
    Protocol - TCP/UDP lub UDP
    External/Internel Port Start/END - wpisujesz jeden i ten sam port ktory chcesz przekierować 

Ktoś powiedział kiedyś: „Nie śmiem przestać myśleć, bo gdybym to zrobił, nie wiedziałbym później, jak znowu zacząć.”
...
Anthony de Mello — Przebudzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych