Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

problemy z MMO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 koparapl

koparapl

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 10 2010 - 16:22

Witam. Mam problemy z grami mmo. Wsumie nie wiem czy podpiąć to do tego działu czy do problemów z netem. Generalnie mam neta w Netii na łączu TP 6MB/s przez router (asmax ar-904u). router jest nowy i działa poprawnie, bynajmniej na samym necie. Internet śmiga, działają wszystkie strony itd (ściąganie dochodzi do 620 kB/s). mam za to problem z grami mmo. podczas łączenia się z wybranym kanałem (po połączeniu już serwerem) net się zawiesza a najczęściej wywala mi połączenie lokalne. zaobserwowałem że podczas łączenia się z wybranym kanałem liczba bajtów wysłanych i odebranych staje w miejscu, jakby się coś zawieszało. próbowałem już mnóstwa rzeczy. dodawałem wyjątki w antywirze (nod 32), uruchamiałem z poziomu admina i ze zgodnością z XP SP3, próbowałem coś zrobić w konfiguracji routera ale nic to nie pomogło. nie wiem gdzie szukać przyczyny i rozwiązania problemu. Próbuję grać w Cabala oraz Mu online (mu chodzi lepiej ale często dostaje dc i wywala mi połączenie). pisałem też do supportu i napisali żebym uruchomił grę wyłączając wcześniej winampa z procesów. niby coś tam jest lepiej ale niewiele więc usunąłem go wogóle. nic to nie dało. proszę o pomoc

mam win 7 32-bit, grafe GeForce 8800GT, procek intel E8400 2x3,00GHz, karta sieciowa wbudowana w płytę (karta Realtek) i najnowsze sterowniki do całości sprzętu. aktualizacje systemu są również robione na bieżąco. ma ktoś jakiś pomysł?

#2 corragio

corragio

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 19 02 2011 - 14:24

Witaj
Pewnikiem temat można by było zamknąć ze względu na czas postu z zapytaniem. Jednak spróbujmy coś wymyślić:

1. Czy aby nie masz odłączonych od providera możliwości wymiany P2P ? Wyłączają wtedy kanały UDP, które przeważnie są stosowane przez gry online. To co piszesz - czytaj brak ruchu na porcie - wskazuje na to.
2. Jeśli nie powyższe może masz zablokowany ruch P2P na ruterze ...
3. Niektóre gry nise mają supportu na windowsa 7 ... nie wiem jak to jest przy grach które podałeś. Odpalenie gry w trybie zgodności nie zawsze przynosi odpowiednie skutki.

Na razie tyle. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych