Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

Przerwa techniczna w działaniu forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Seth_*

Gość_Seth_*
  • Goście

Napisano 04 11 2010 - 10:31

Witam,
Na dniach forum może być przez kilka godzin niedostępne lub być tylko do odczytu, więc prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Będziemy aktualizować soft na forum, stąd ta przerwa :).

Pozdrawiamy,
Zespół SearchEngines.pl

#2 morda

morda

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3820 postów

Napisano 09 11 2010 - 17:13

Mam nadzieję, że ta dzisiejsza forma strony nie zostanie na stałe. Jest okropna.
Np. będzie problem z wysyłaniem i duży problem z odbieraniem PW.
W profilu ja szukałem przez kilka minut takiej opcji wysyłania PW.
Jestem już trochę na tym Forum, ale nowicjusze tego nie znajdą, zwłaszcza ci nie znający angielskiego - jeśli się nie mylę, to jest to polskie forum i obowiązuje tu polski język..
Z odbieraniem PW będzie chyba jeszcze większy problem, bo teraz chyba nie będzie się ukazywać okienko wiadomości?
Zamiast tego w prawym górnym rogu pojawi się malutka cyferka liczby wiadomości.
Większość użytkowników nie zauważy nawet tej cyferki, więc oczywiście dla nich PW przestało w tym momencie całkowicie istnieć - to będzie opcja tylko dla niewielkiej liczby forumowiczów.
Nie podoba mi się oprawa graficzna strony, chodzi o widok listy tematów na stronie - takie to rozlazłe, nijakie, mało czytelne.

Jednym słowem oceniam te zmiany negatywnie.
Nie oceniam jeszcze szybkości wczytywania strony, bo na to jeszcze za wcześnie.

.

#3 Natsuki Kuga

Natsuki Kuga

Very Good Rank

• Na emeryturze
  • 1045 postów

Napisano 09 11 2010 - 17:28

Co do spolszczenia - forum zostało dopiero postawione na nowym skrypcie więc polska wersja na pewno będzie się stopniowo pojawiać :(

EDIT:

Sprawdź, czy na pewno masz na dole ustawiony język na Polski (ja dopiero przed chwilą zauważyłam że miałam przestawiony na Angielski)

#4 Gość_Seth_*

Gość_Seth_*
  • Goście

Napisano 09 11 2010 - 17:45

Mam nadzieję, że ta dzisiejsza forma strony nie zostanie na stałe. Jest okropna.
Np. będzie problem z wysyłaniem i duży problem z odbieraniem PW.
W profilu ja szukałem przez kilka minut takiej opcji wysyłania PW.
Jestem już trochę na tym Forum, ale nowicjusze tego nie znajdą, zwłaszcza ci nie znający angielskiego - jeśli się nie mylę, to jest to polskie forum i obowiązuje tu polski język..
Z odbieraniem PW będzie chyba jeszcze większy problem, bo teraz chyba nie będzie się ukazywać okienko wiadomości?
Zamiast tego w prawym górnym rogu pojawi się malutka cyferka liczby wiadomości.
Większość użytkowników nie zauważy nawet tej cyferki, więc oczywiście dla nich PW przestało w tym momencie całkowicie istnieć - to będzie opcja tylko dla niewielkiej liczby forumowiczów.
Nie podoba mi się oprawa graficzna strony, chodzi o widok listy tematów na stronie - takie to rozlazłe, nijakie, mało czytelne.

Jednym słowem oceniam te zmiany negatywnie.
Nie oceniam jeszcze szybkości wczytywania strony, bo na to jeszcze za wcześnie.

.

Spokojnie :( To dopiero początek zmian, teraz będziemy to wszystko optymalizować.
Skrzynki PM póki co nie ma, bo skrypty java nie działają sprawnie, ale niedługo już będzie ok, same PM-ki będą wyskakiwać jak wcześniej.
Co do oprawy graficznej to jest to skórka domyślna, ale w niedługim czasie zamierzamy ją zmienić na inną, więc póki co traktujcie obecną skórkę jako tymczasową.
Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi z listą tematów, bo wygląda bardzo podobnie jak poprzednio???

#5 morda

morda

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3820 postów

Napisano 09 11 2010 - 17:56

Sprawdź, czy na pewno masz na dole ustawiony język na Polski

Aha, czyli każdy użytkownik na początku powinien otrzymać instrukcję obsługi strony.

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi z listą tematów,

Teraz w oknie przeglądarki mieści się tylko 8 tematów, przedtem to było, jeśli dobrze pamiętam, 13 tematów.
To miałem na myśli pisząc "rozlazłe".

#6 Natsuki Kuga

Natsuki Kuga

Very Good Rank

• Na emeryturze
  • 1045 postów

Napisano 10 11 2010 - 14:07

U mnie mieści się 12 (na 1280x1024). To po prostu taki nowy silnik, co akurat w moim przypadku jest na plus bo jest większe i np. teraz wreszcie widzę, w których tematach coś napisałam (wcześniej pomimo że noszę okulary nie widzę aż tak miniaturowych rzeczy tylko musiałam się dopatrywać gdzie to jest a teraz nie mam z tym problemu dzięki większym ikonkom).

#7 saturno

saturno

Medium Rank

• Na emeryturze
  • 192 postów

Napisano 11 11 2010 - 01:50

Sorry że się wcinam, ale czy tym podobne sprawy powinny być chyba zgłaszane tu: http://searchengines...__1#entry617680
.

#8 Gość_Seth_*

Gość_Seth_*
  • Goście

Napisano 11 11 2010 - 11:53

dokładnie w tym temacie, więc ten temat zamykam i proszę wszelkie niedziałające elementy zgłaszać w tym temacie:
http://searchengines...__1#entry617680

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych