Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Dziwne zachowanie myszki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Simo

Simo

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 11 2010 - 21:54

Witam,

Otóż mam dziwny problem z myszką, którego w żaden sposób nie potrafię 'wygooglować', mianowicie ów gryzoń często potrafi odmówić posłuszeństwa. Mysz nie zacina się pod względem ruchowym, a nie reaguje na kliknięcia 'odwiesza się' dopiero po zastosowaniu ctrl+alt+del lub wielokrotnym naciskaniu przycisków na niej, lecz ta ostatnia opcja działa tylko na wybrane okno/element.
Nie mogę klikać w ikony, wejść w pasek startu czy też podczas przeglądania stron wejść w zakładki - zawartość stron działa, pomaga naciśnięcie klawisza systemowego Windows.
Aktualnie mam mysz pod USB (Logitech G5), ale sprawdzałem również 3 inne zarówno te pod USB jak i PS2, skutki te same. Problem występuje nie tylko na Windows 7, ale też Windows XP. Słyszałem wiele teorii, poczynając na pamięci RAM kończąc na wymianie wszystkich komponentów komputera.
Czy ktoś spotkał się z czymś takim lub ma pomysł jak sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam.

#2 Handra

Handra

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4469 postów

Napisano 07 11 2010 - 22:00

http://searchengines...a...st&p=605817 post 4 i 6.

2hi9kar.png Japanease Girls blows my mind! :rolleyes:

CPU: Intel Pentium G3220 Mobo: MSI H81I SSD/HDD: Adata 64GB/Samsung 250GB GPU: Gigabyte R7 260X OC 2GB Case: Cooler Master 120 Advance PSU: Chieftec CFT-650-14cs

Everyday I'm trolling
Moderatorów cycki pieką

#3 arturoi

arturoi

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 06 2014 - 20:12

Witam;

Kolego poradziłeś sobie może już z tym problem. Ja mam to samo. Jak byś mógł to odpisz

#4 ka0909

ka0909

First Rank

• Użytkownicy
  • 64 postów

Napisano 19 06 2014 - 10:58

arturoi Temat był jakieś 4 lata temu więc chyba sadze że już sobie poradził z tym problemem. :)

Słuszna uwaga.

Zamykam temat.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 19 06 2014 - 14:52

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych