Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Kto tu rządzi tym forum?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pinochio

pinochio

Second Rank

• Na emeryturze
  • 101 postów

Napisano 23 12 2010 - 15:15

Co się dzieje z tym kiedyś wiodącym w temacie Internet & Windows forum, kto chce je ludziom zniesmaczyć i zniszczyć?

Niedawno opisałem w wątku http://searchengines.pl/Czym-wyciac-film-flv-t141601.html pewien problem i wskazałem w nim na sprawną pomoc w innym wątku Placio74. Teraz widzę, że w tym wątku nie ma już odnośnika do wskazanego wątku, a mój wskazany wątek jest pocięty i dobre rady Placio74 już z niego usunięte. Rok czasu wiem, że mogłem z tych porad korzystać, a dzisiaj już nie mogę ich odnaleźć. Dlaczego tak niszczy się to forum?

Przepraszam, to był odnośnik do innego forum, ale na tamtym forum też udzielał się (moderował) Placio74 i ten wspomniany wątek tam został skrócony o cenne porady.

Użytkownik pinochio edytował ten post 23 12 2010 - 15:28

#2 Gość_Seth_*

Gość_Seth_*
  • Goście

Napisano 23 12 2010 - 16:15

Nikt z moderatorów ani administratorów nie edytował wątku, pewnie sam użytkownik to zrobił, a dlaczego? To już ciężko powiedzieć.

#3 pinochio

pinochio

Second Rank

• Na emeryturze
  • 101 postów

Napisano 27 12 2010 - 16:32

Nikt z moderatorów ani administratorów nie edytował wątku, pewnie sam użytkownik to zrobił, a dlaczego? To już ciężko powiedzieć.

Wyjaśniło się, jeszcze raz przepraszam, wspomniany wątek z innego forum był ciągnięty na tym forum http://searchengines...sy-t133112.html
Tylko, że ja go już u siebie w swojej zawartości nie widzę.

#4 SLAVOO

SLAVOO

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 839 postów

Napisano 27 12 2010 - 16:39

Została zmieniona lokalizacja odnośnika, dlatego nie widzisz go już w swoich subskrypcjach, bo pewnie o to Ci chodzi.

..:: 99% problemów z komputerem siedzi na przeciwko monitora ::..
W dziale Wirusy i Spyware - Bezpieczeństwo w sieci, obowiązkowo podajemy logi z programów OTL i Gmer
Przed wykonaniem logów należy wyłączyć oprogramowanie emulujące napędy.
Opis jak to wykonać znajduje się TUTAJ.

#5 pinochio

pinochio

Second Rank

• Na emeryturze
  • 101 postów

Napisano 27 12 2010 - 16:43

Tak, ale to te same moje konto, więc powinienem go chyba widzieć w swoich zawartościach (tak to się teraz nazywa w profilu).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych