Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

działa gg, nie działają witryny www

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 karbus

karbus

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 28 01 2011 - 13:37

witam.
proszę o pomoc w rozwiązaniu pewnego problemu, z którym męczę się już prawie 3 dni ;) otóż problem jest tego typu jak w temacie- działające gg, nie działają zaś strony www. problem pojawił się nagle- jak tłumaczył mi brat (użytkownik omawianego komputera) korzystał normalnie z przeglądarki, kiedy nagle we wszystkich otwartych kartach pojawiły się komunikaty "połączenie zostało zresetowane". i od tamtej pory nie da wejść się na żadną stronę.
próbowałem wpisywać adresy stron "na sztywno" tj. adresy DNS- nie zmieniało to nic, więc nie wydaje mi się, żeby był to problem z DNS'ami. chciałbym spróbować coś w ustawieniach routera ( netgear dg834g) ale jak na złość na laptopie ( na którym łączę się z routerem poprzez Wi-Fi i wszystko jest w najlepszym porządku) jedyną stroną, która nie chce się otworzyć jest strona konfiguracyjna mojego routera właśnie :/ (btw też nie wiem dlaczego)- strona ta otwiera się tylko po zresetowaniu routera i chwile po tym jak skonfiguruje go tak, żeby był dostęp do netu przynajmniej na laptopie, strona ta nie daje się więcej otworzyć. moim dostawcą jest netia. jeżeli ktoś znajdzie chwilę żeby zastanowić się ze mną co może być nie tak, zamieszczam logi z hijack i OTL, oraz printscreena z netstat -a,które to mi nie mówią nic, ale myślę, że tubylcom mogą okazać się pomocne ;) pozdrawiam
OTL log
hijack log
netstat - a ( po próbie włączenia przeglądarki)

#2 wirusolog

wirusolog

Expert

• Moderatorzy
  • 5758 postów

Napisano 28 01 2011 - 13:57

Nie widzę tu żadnej infekcji.
Kosmetyka:
Uruchom OTL i w dolne białe pole wklej to:

:OTL
[2010-12-07 23:20:40 | 00,002,059 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\5qcsll1m.default\searchplugins\daemon-search.xml
[2009-07-11 14:31:12 | 00,001,201 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\5qcsll1m.default\searchplugins\winamp-search.xml
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {E0E899AB-F487-11D5-8D29-0050BA6940E3} - No CLSID value found.
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17} - No CLSID value found.
O4 - HKCU..\Run: [CubeDesktop] File not found

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Script.

W sprawie problemów z połączeniem internetowym i z routerem Moderator przeniesie temat do innego działu Forum (choć nie wiem, czy tam ktokolwiek odpowie, bo brakuje osób pomagających.
.

#3 karbus

karbus

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 28 01 2011 - 14:02

okej dzieki za zainteresowanie- liczę, że jednak się ktoś znajdzie w innym dziale ponieważ sam sobie z tym nie poradzę ;)
a zaśmieciłem niechcacy- myślałem, że może to być sprawką wirusa jednak.
pozdrawiam

#4 wirusolog

wirusolog

Expert

• Moderatorzy
  • 5758 postów

Napisano 28 01 2011 - 14:10

a zaśmieciłem niechcacy- myślałem, że może to być sprawką wirusa jednak

Nie zaszkodziło sprawdzenie, czy jednak nie ma infekcji.

Teraz tylko czekaj, aż Moderator przesunie temat.
.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych