Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Dell Inspiron 1501 - duży problem ze sterownikami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewerthon

ewerthon

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 04 02 2011 - 17:56

Witam. Wczoraj z przyczyn nie do końca ode mnie zależnych, musiałem zrobić format i zainstalować Windows 7. Problem w tym, że nie ma nigdzie w necie, ani na stronie Della wszystkich wymaganych sterowników do tego laptopa, które byłyby kompatybilne z tym systemem. Możecie sobie spojrzeć:
http://support.euro....o&catid=&impid=

Większość sterowników jednak już mam. Potrzebuję jedynie do karty sieciowej, jest to Wireless 1390 WLAN MiniCard. Czy ktoś z was wie gdzie mógłbym znaleźć takie sterowniki do Windows 7, które dałoby się zainstalować na moim laptopie?
Bardzo proszę o odpowiedź!

#2 perlit

perlit

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 749 postów

Napisano 04 02 2011 - 20:54

Cześć.
Pobierz ze strony którą podałeś, sterownik Wireless 1390 WLAN MiniCard dla systemu Vista z zakładki Sieć.
Przeczytaj instrukcję instalacji-znajdziesz ją klikając na nazwę sterownika na tej stronie lub w poniższym linku.
link
Jest to sterownik wydany 18.12.2007r. czyli nowszy niż ten do WinXP, który jest z 20.06.2007r.
Mam nadzieję, że będzie pasował.

#3 ewerthon

ewerthon

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 05 02 2011 - 13:07

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie. Kiedy poprzednio miałem XP, to po wciśnięciu przycisków Fn + Esc, lub zamknięciu klapy włączał się stan wstrzymania. Niestety u siebie w opcjach zasilania nie potrafię czegoś takiego znaleźć, widziałem, że niektórzy w 7 mają tam więcej opcji do wyboru ode mnie. Czy możliwe, że również brakuję mi jakichś sterowników?

#4 perlit

perlit

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 749 postów

Napisano 05 02 2011 - 21:01

Windows7 posiada kilka wersji, które różnią się funkcjami.
link
W tej sprawie załóż temat w Dziale Windows.
Mnie interesuje, czy sterowniki, które Ci poleciłem pasowały.

#5 ewerthon

ewerthon

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 02 2011 - 09:43

Tak, pasowały, dzięki wielkie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych