Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Counter Strike 1.6 - scinki obrazu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lee hero

lee hero

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 02 2011 - 18:04

Witam moj problem polega na tym ze gdy gram w Counter'a to mam prawie caly czas takie mikro scinki czasem robiac myszka szybki ruch obraz przeskakuje a nie plynnie sie rusza dodam ze mam monitor crt ustawiony na 100hz rozdzielczosc 800x600 i stale 100fps w cs moja karta graficzna to 9500gt procesor - Phenom 9650 Quad-Core posiadam Windows 7. Napewno nie jest to problem za slabej grafiki moze to przez 4-rdzeniowy procesor? Aha i z czasem dzialania komputera ten problem jest troche bardziej zauwazalny . Prosze o pomoc bo juz niewiem co robic a gram tylko w to i zalezy mi na tym aby gra byla plynna.

#2 jaskra97

jaskra97

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 25 02 2011 - 13:04

Siemka. Powiem tylko tyle: CS 1.6 NIE WSPIERA WINDOWS 7!! Zachowanie na komputerach właśnie z tym systemem jest zawsze dziwne: od Bluescreenów do Freezów, aż po trwałe uszkodzenie systemu. Radzę ci nie kombinować z tą grą na tym systemie. Ewentualnie jeżeli się uwziąłeś to możesz przeczyścić kompa programem CCleaner i zrobić defragmentację wszystkich dysków programem Defraggler.

Masz podwójne karty graficzne? U mnie ten sam problem pojawia się jeżeli w COD 4 zaznaczę opcję "Podwójne karty graficzne". Jeżeli masz to wyjmij jedną na próbę i zobacz jak dalej będzie.

Użytkownik jaskra97 edytował ten post 25 02 2011 - 13:11

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych