Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Szukam starej gry logicznej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 stop1990

stop1990

First Rank

• Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 25 02 2011 - 21:16

Witam,
szukam gry LOGICZNEJ w ktora gralem okolo 10 lat temu. Niestety nie pamietam jak gra sie nazywa i wszelkie sposoby jej wyszukania w googlach niestety na razie nie pomogly. Moze wy ja pamietacie. Opisze mniej wiecej o co w niej chodzilo.

Gra polega na odgadnieciu ukrytej sekwencji kolorw. Komputer losowo generuje sekwencje kolorow np. 5 i uklada je w linii poziomej. Gracz ma za zadanie w okreslonej liczbie krokow odgadnac poszczegolne kolory na poszczegolnych 5 pozycjach. Do tego w pierwszym ruchu wybiera na poszczegolnych pozycjachpropozycje poszczegolnych kolorów z palety np. 12 dostepnych kolorów. Komputer udziela informacji ile kolorow wybranych przez gracza jest w ukrytej sekwencji oraz czy ktorys z kolorow jest na swojej pozycji. I tak powtarza sie poszczegolne kroki az dojdzie sie do prawidlowego ustalenia jaki kolor jest na poszczegolnych pozycjach. Gra ma kilka poziomow trudnosci tzn moze byc np. paleta 15 kolorow z ktorych trzeba odgadnac 5 kolorów w 5 ruchach. Gra jest naprawde mocno logiczna i trzeba niezle sie napocic aby zmiescic sie w nieduzej liczbie ruchów.

Jesli ktos pamieta naze gry bede wdzieczny:)

#2 Łoczysława

Łoczysława

First Rank

• Użytkownicy +
  • 33 postów

Napisano 25 02 2011 - 21:42

Może MaterMind ? Mam taką ale planszową i tak się zwie.
Dołączona grafika

Gdy stałem się słońcem, zaświeciłem życiem w serce człowieka.

#3 stop1990

stop1990

First Rank

• Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 25 02 2011 - 21:50

Tak to ta gra :) A moze masz wersje na PC? Tylko nie wersje on-line a stala na PC?

#4 Łoczysława

Łoczysława

First Rank

• Użytkownicy +
  • 33 postów

Napisano 26 02 2011 - 03:00

http://www.teraz.com.pl/gry_pc,logiczne,1,1,absolute_mastermind,18.html

jest pełno różnych wersji, to jest jedna z licznych, które znalazłam. Jak nie będzie odpowiadać to wpisz po prostu w google Mastermind for pc, lub Mastermind wersja na pc i wyskoczy Ci duży wybór.
Dołączona grafika

Gdy stałem się słońcem, zaświeciłem życiem w serce człowieka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych