Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

problem z komunikatem nieoryginalna wersja windows 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 megiś

megiś

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 28 03 2011 - 06:50

witam,
mam problem
od kilku dni pokazuje mi się info o nielegalności systemu... za każdym razem jak włączam komputer znika mi tapeta i w prawym dolnym rogu pojawia się info... jak sobie z tym poradzić? dodam że windows update mam wyłączone to samo z centrum zabezpieczeń. więc nie mam pojęcia skąd to się wzięło... nie mam czegoś takiego jak windows genuine... ostatnio zainstalowane aktualizacje - jeszcze kiedy system był powiedzmy demo bo do aktywacji było jakieś 10 dni - to microsoft net framework takto jakiś miesiąc temu aktualizacje office i service pack...da się coś z tym zrobić? oprócz tego żeby kupić oryginalny system - bo chwilowo nie stać mnie na to...

#2 Grzegorz39Dj

Grzegorz39Dj

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 31 03 2011 - 23:32

witam zalezy jaki masz windows 7 jest kilka wersi tylko dobra bendzie wersia windows 7 ultimate dziala bez aktulizaci ale zabezpieczenia muszo byc tylko zapora systemu nie włanczai aktulizaci altomatycznych pisz do mie na e-mal pakjer@onet.pl

#3 megiś

megiś

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 03 04 2011 - 18:06

wersja to home premium
napisalam przeciez ze aktualizacje automatyczne i centrum zabezpieczen wylaczone wiec czemu wyskakuje mi info o nieoryginalnosci systemu? i jak je skasowac? pomoze ktos??

#4 perlit

perlit

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 749 postów

Napisano 03 04 2011 - 22:40

Pobierz, rozpakuj i uruchom przez dwukrotne kliknięcie program WGA Remover 2011 for Windows 7 link.

#5 megiś

megiś

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 04 04 2011 - 12:47

a co ten program zrobi?
bo sciagnelam i wyskoczylo mi okienko windows loader z wersja systemu serialem itp pod spodem opcje install uninstall co zainstalowac co zainstaluje albo co odinstaluje?bo nie chcialabym zeby sformatowal mi caly system...

#6 perlit

perlit

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 749 postów

Napisano 04 04 2011 - 19:15

Cześć.
Osobiście nie używałem tego programu, bo mam WinXP, ale myślę, ze należy kliknąć na install, bo na dole strony jest napisane "Once patch is installed, reboot the Windows." co znaczy "Po zainstalowaniu tej poprawki, zrestartuj Windows".
Jeszcze jedna uwaga.
Nie napisałeś czy masz Win7 z SP1 czy bez. Do Win7 SP1 jest inne narzędzie, a mianowicie Windows 7 SP1 WGA Remover 2011 link.
Niczego się nie obawiaj. Nic w systemie się nie zepsuje, ani nic nie sformatuje.

#7 megiś

megiś

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 04 04 2011 - 19:31

napisAłam;p ze jest service pack i dzięki za linka

#8 perlit

perlit

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 749 postów

Napisano 04 04 2011 - 20:05

Po rozpakowaniu pliku Windows Loader.zip otrzymasz równiez plik Read me.txt z instrukcją użycia . Wg. niej należy po uruchomieniu Windows Loader.exe wybrać unistall. Następnie zrestartować komputer.
Uruchamianie Windows Loader.exe należy wykonać przy wyłączonym pr. antywirusowym, gdyż antywirus ten plik rozpoznaje jako wirusa (a on wirusem nie jest).

#9 megiś

megiś

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 04 2011 - 07:30

dziękuję:)
zadziałało i nic się nie popsuło;p
pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych