Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jaki hosting?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 waldi91

waldi91

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 31 03 2011 - 08:29

Z jakiego hostingu korzystacie? Ja osobiście preferuję firmę UTI http://www.uti.pl/uslugi/hosting/. Znacie ich. Dla mnie ważna jest bezawaryjność i cena. A dla Was?

#2 Kubekfajowegogoscia

Kubekfajowegogoscia

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 05 11 2012 - 18:49

Zrobię odkop, ale może się komuś przyda.

Wystarczy tylko wejść na Facebook firmy Quicksnake - to nowa czeska firma na polskim rynku - i wykorzystać kod na darmowy hosting:

QuickSnake.pl | Facebook

www.facebook.com/pages/QuickSnakepl/439043692801260

W zamian otrzymamy Hosting STANDARD, który ma nielimitowaną ilość skrzynek pocztowych, wsparcie techniczne non stop, a przede wszystkim naprawdę DUŻO miejsca - 10 000 MB. To chyba dobra propozycja, jak za darmo ;).

#3 BogdanPawlak

BogdanPawlak

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 14 07 2013 - 14:11

Ja polecam hosting w OVH , mają obecnie najtańsze domeny i serwery w przyzwoitej cenie i w niezłych parametrach.

#4 MoonPearl

MoonPearl

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 09 08 2013 - 21:37

www.szybki-serwer.pl ale czasem maja przerwy

#5 DobromirSkwarek

DobromirSkwarek

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 13 08 2013 - 09:46

Korzystałem z www.szybki-serwer.pl

i niestety nazwa szybki tutaj  nie pasuje, a co gorsze to nawet serwerem bym tego nie nazwał :)

#6 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 13 08 2013 - 11:17

Z płatnych - http://linuxpl.com/ . Działa świetnie a wsparcie od strony administracji także jest naprawdę dobre.

Ale mimo wszystko ja preferuje... własny hosting, z połamanego laptopa, który jest włączony 24/7 i leży w domu pod moim biurkiem - takiego serwera żadne płatne rozwiązanie mi nie zastąpi :P

#7 DamiannKielak

DamiannKielak

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 19 09 2013 - 14:21

http://linuxpl.com/

korzystalem sporo awarii mają ale bardzo krótko one trwają. Ja korzystam od 4 lat z OVH głównie dlatego że tanie domeny mnie przyciągają.

#8 dr_bliss

dr_bliss

Good Rank

• Moderatorzy
  • 594 postów

Napisano 20 09 2013 - 10:59

Mam tam serwer wirtualny od kilku lat. Na początku było nieźle, ceny ok itd. A teraz obserwuję wolne działanie stron (chyba za dużo na jeden serwer przypada) opartych na dynamicznie generowanej zawartości - jak opróżnię cache joomli, to wygenerowanie pierwszy raz strony to jakiś koszmar. Oczywiście to, co  w czystym html to działa bez zastrzeżeń. Dodatkowo od sierpnia nie potrafią usunąć problemów z serwerem poczty. Najpierw nie działał w ogóle i piep***** głupoty, że to moje filtry antyspamowe są winne (szkoda, że nie modyfikowałem ich od 2 lat i wszystko wcześniej działało), później stwierdzili, że "przebudowali całkowicie" serwer pocztowy. I co? Teraz część poczty dochodzi, a część nie dochodzi (zwykle problem dotyczy e-maili z załącznikiem), albo dostarczana jest z kilkugodzinnym opóźnieniem. Ostatni rekord to 14 godzin opóźnienia. Wyobraźcie sobie, jaki to może mieć wpływ na biznes, gdzie e-mail jest podstawą zleceń...

Także osobiście odradzam linuxpl.com... Nie radzą sobie z problemami po prostu. Gdyby nie fakt, że wszystkie plany hostingowe w ovh mają spore ograniczenia na pocztę, to dawno bym się tam przeniósł.

Swoją drogą, zna ktoś z was jakąś firmę z przyzwoitym hostingiem dla poczty? Warunki: poczta we własnej domenie, brak limitu na załącznik, min. 20GB na skrzynkę.

#9 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 20 09 2013 - 14:24

A teraz obserwuję wolne działanie stron (chyba za dużo na jeden serwer przypada) opartych na dynamicznie generowanej zawartości - jak opróżnię cache joomli, to wygenerowanie pierwszy raz strony to jakiś koszmar. 

Znajomy ma tam konto i z tego co mi wiadomo, to ostatnio mieli problem z ddosem na ich serwer (podobno s77) ale przytkało im zapewne całe łącze, bo było widać jak u niego też wszystko muliło (on miał chyba s96). Już chyba się skończyło, a znajomy dostał rekompensatę 2 miesięcy więcej za darmo, więc przynajmniej dobrze się zachowali :)

#10 13design

13design

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 11 2013 - 17:09

Dla jednej stronki fajny jest OVH. Az.pl też ma ciekawą ofertę - duża pojemność i brak limitu transferu - cena też nie najgorsza, aczkolwiek przedłużenie jest nieco drogie. 

#11 Srebrna

Srebrna

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 23 01 2016 - 21:08

ja korzystam z hekko, ovh oraz do obsługi poczty KEI. Póki co to tylko z KEI nie mam problemów. 

#12 Rhound

Rhound

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 25 01 2016 - 20:59

Ja mogę z czystego serca polecić linuxpl.com - korzystam chyba z 4-5 lat!

#13 jeunesse

jeunesse

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 15 02 2016 - 07:35

linuxpl.com jest OK i widać że się rozwija :)

#14 stauhaer

stauhaer

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 02 2016 - 14:13

Hosting od linux.pl jest niczego sobie, aczkolwiek służy raczej bardziej komercyjnym rozwiązaniom, dla prawdziwych profesjonalnych rozwiązań lepiej byłoby poszukać czegoś nieco bardziej zaawansowanego.

#15 kamilos678

kamilos678

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 29 02 2016 - 14:14

Polecam ovh.pl sam używam od kilku lat i jestem zadowolony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych