Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Ktory telefon wybrac do 1000zł?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 RADZI0

RADZI0

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 04 2011 - 18:21

Witam!
To moj pierwszy post, wiec prosze o wyrozumialosc.
Czas na zmiane telefonu, lecz w obecnym czasie to nie lada problem, aby dobrze wybrac.

Wymagania odnośnie telefonu:
Dotykowy ekran (minimum 3,5", a im wiekszy tym lepiej), Wi-Fi, aGPS, mp3, odtwarzacz wideo, niezamulajacy system (szybkosc dzialania), slot na karty pamieci, bluetooth, glosnomowiacy, dobrze jakby mial radio choc nie konieczne, aparat min 5Mpx, klawiatura qwerty tez nie pogardze, dobrze tez jakby mial USB, mini jacka i wyjście TV, co do systemu operacyjnego to nie mam zdania, poniewaz jeszcze nie mialem telefonu z jakimkolwiek systemem. Aha, bateria tez gra glowna role.

Preferencje odnośnie marki:
1) Nokia
2) HTC
3) SE
4) Samsung

Kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora:
Telefon chce zakupic na aukcji internetowej w cenie do (najlepiej jak najmniej) 1000zł.

Wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora:
Nokia C7
Nokia N8
HTC Desire
SE Xperia X10
Samsung GT-i9100
Samsung GT-S8530
Chciałbym tez, aby cena byla proporcjonalna z jakoscia wykonania i z tym co smartfonik moze zaprezentowac. Moze byc uzywany lecz nie z jakimis bardzo widocznymi sladami uzytkowania.
Moze ktos mi podpowie jakis inny model??
Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.

#2 Łoczysława

Łoczysława

First Rank

• Użytkownicy +
  • 33 postów

Napisano 07 04 2011 - 00:18

Osobiście preferuję SE. Wszystkie moje dotychczasowe telefony byly tej marki i nastepne również będą. CO do HTC moim zdaniem za duża krowa jak na telefon, ktory powinien być poręczny i wygodny do noszenia. SE Xperia X10 bardzo dobry telefon, tylko podobno ekran dotykowy jest mało czuły i trzeba go maltretować dość mocno paluchem. Ale poza tym plus dla tego telefonu. Chociaż, bardziej podooba mi się SE Xperia X10 mini pro. Ma wiele ciekawych funkcji i na aukcji mógłbyś nowy kupić do 500-600 zł.,ale jedynym minusem by był mały wyświetlacz, no i bateria trzyma 8 godzin,ale ładuje się w 100% w ok. godzinę.
Więc ja proponuję tą X10, lub SE Satio.
Dołączona grafika

Gdy stałem się słońcem, zaświeciłem życiem w serce człowieka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych