Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II, 16.04.2011, Kraków
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 DuMiaN

DuMiaN

    First Rank

  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 10 04 2011 - 14:42

DKiG (Dawne Komputery i Gry) to impreza, która ma na celu przypomnienie jak wyglądały komputery kilka-kilkadziesiąt lat temu. Na imprezie będzie można obejrzeć stary sprzęt, posłuchać wykładów dotyczących historii komputerów oraz pograć w stare gry. W dniu 16 kwietnia o godzinie 12:00 w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay przy ulicy Zakopiańskiej 62 w Krakowie odbędzie się na tej imprezie pierwszy od lat 90 Wielki Turniej Mortal Kombat II, którego prowadzeniem zajmą się redaktorzy serwisów Geek-World.pl oraz Honmaru.pl.

Gracze będą rywalizować ze sobą w zmaganiach grupowych, zaś najlepsi z nich przejdą do finału rozgrywanego w systemie Double Elimination, grając na platformie PC w Mortal Kombat II w wersji Arcade. Wystarczy przynieść ze sobą własny kontroler (klawiatura/pad) i zapisać się na email: turniej.mk2@gmail.com podając swoje imię i nazwisko lub osobiście na miejscu. Gracze będą walczyć o tytuł nieoficjalnego Mistrza Polski w Mortal Kombat II. To pierwsza tego typu inicjatywa offline od czasów świetności gry, więc nie przegapcie tej szansy, gdyż nieczęsto zdarza się masowe wyrywanie kończyn na żywo! Do wygrania nagrody rzeczowe w postaci gier i filmów na DVD oraz pamiątkowe puchary jak na prawdziwe zawody przystało.

Dlaczego Mortal Kombat II? Ponieważ jest to kultowa i przez wielu uważana za najlepszą część Mortal Kombat. Każdy ją zna i pamięta z czasów, gdy chodziło się na automaty w latach 90. 16 kwietnia przypomnimy sobie te stare czasy grając właśnie w automatową wersję MK II.

Dołączona grafika

Linki:
- Oficjalna strona DKiG Dawne Komputery i Gry
- Informacje o turnieju Mortal Kombat II
Tekken 3 Online Tournament
"Empty your mind, be formless, shapeless - like water (...)"
Bruce Lee
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych