Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Avalone-RP.com.pl
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MrSeba

MrSeba

    First Rank

  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 05 2011 - 11:28

Dołączona grafikaWitajcie! Mam przyjemność przedstawić Wam nowy projekt, jakim jest Avalon RolePlay. Wiele serwerów oferuje rozgrywke na standardowym skrypcie map Los Santos, San Fierro czy też Las Venturas. My stawiamy cel na drodze innowacji... chcemy aby nasz projekt był nietypowy, wyróżniał się spośród tłumu. Wraz ze społecznością serwera projektujemy własne, pełne technologii miasto. Nie jesteśmy minimalistami - pragniemy, aby nasz projekt był czymś więcej niż tylko zwyczajnym miejscem do spełnienia miło czasu wraz z innymi.
Również, pragnę powiedzieć, że każdy gracz, ma możliwość, zlecić firmie budowlanej budowę budynku, po wcześniejszym wykupieniu gruntu i załatwieniu pozwolenia z urzędu. No i oczywiście, gdy wszystko skończone, piszemy do administracji i administracja stawia nasz - wybudowany budynek.

Dołączona grafika


System Dynamicznych drzwi/interiorów.


System, dzięki któremu, możemy wstawiać, drzwi i interiory z poziomu gry. Już nie musimy co chwilkę wychodzić do pawno, dodawać kordów drzwi i wstawiać interiorów, to wszystko możemy zrobić w grze. Dla urozmaicenia, zamiast oryginalnych interiorów Rocstar Games, do pewnych obiektów wstawiliśmy interiory robione przez innych użytkowników, są tu unikalne interiory.

System Aut


Od teraz, każdy ma możliwość kupna 5 pojazdów, w tym 2 mogą być zespawnowane. Za pomocą komendy /v możemy kontrolować swój pojazd. Sprawdzić jakie posiada komponenty, gdzie się znajduje, jaki ma przebieg, możemy również pojazd przydzielić na organizację, bądź firmę. Użytkownicy z Kontem Premium mają możliwość zespawnowania wszystkich pojazdów, czyli 5. Oczywiście wszystko w GUI.

Dynamiczny System Domów


Teraz, administratorzy mają możliwość tworzenia domów z poziomu gry. Mogą ustawić cenę domu i interior, a nawet przydzielić dom jakiemuś graczowi. System domów jest rozbudowany, więc właściciel może go wynajmować komu chce, wyrzucać lokatorów i dodawać. Oczywiście wszystko w GUI.

System piłki nożnej


Na naszym serwerze, spotkasz się z systemem piłki nożnej. Teraz gracz, może założyć swój klub piłkarski i grać z innymi klubami mecze. Jest to dość dobre urozmaicenie rozgrywki, od teraz każdy fan piłki nożnej, może w nią zagrać, na specjalnie zrobionym do tego boisku.

System BW (Brutalnego pobicia)


Pewnie każdemu znany system, gdy zostaniemy brutalnie pobici, do całkowitego spadku naszego HP, dostajemy BW i musimy oczekać 15 minut, bądź ktoś zadzwoni na pogotowie i pracownik LSMC udzieli nam pomocy.

Anty Cheat


Jak wiecie, każdy serwer, chce uniknąć oszustów, używających cheatów, bądź Money Hacków. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was Anty Cheata, który ochroni serwer, przed takimi osobnikami. Gdy ktoś będzie chciał sobie stworzyć pieniądze, będzie widział je tylko w HUDZIE, lecz nie będzie mógł ich użyć, a po przelogowaniu, one poprostu znikną. Również, zadbaliśmy o to, aby żaden z graczy nie używał AirBreaka, gdy się wydarzy, że ktoś go użyje, dostanie kicka. Od teraz, gdy gracz zespawnuje sobie broń, dostanie bana od systemu.

Neony, koguty i inne dodatki dla służb porządkowych


Jak wiecie, wraz z wersją SAMP 0.3c, doszła możliwość neonów samochodowych, kogutów i innych dodatków. Służby porządkowe, za pomocą komendy /kogut, będą mogły postawić na dachu swojego prywatnego pojazdu koguta, który będzie migał na niebiesko i wydawał dźwięk syreny. Również, będzie możliwość zamontowania neonów, dzięki tymi dodatkami, powstaną, policyjni tajniacy.

System rejestracji pojazdów


Każdy porządny obywatel, chciałby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji z brakiem rejestracji w samochodach. Dlatego też, może udać się do urzędu i zarejestrować pojazd, za odpowiednią sumę.

Anty AFK


Nad każdym graczem, który będzie AFK'ował, powyżej 10 minut, pojawi się napis AFK, od teraz Administracja będzie wiedziała, że gracz jest AFK i wtedy, będzie można takiemu graczowi dać kicka.

Silniki pojazdów


Aby móc poruszać się pojazdem, będzie trzeba mieć do niego kluczyki, gdy je mamy, otwieramy samochód za pomocą komendy /v z, wsiadamy do niego i piszemy /v silnik, wtedy silnik pojazdu, zostanie uruchomiony i będzie można się nim poruszać. W prawym górnym rogu, pod sumą pieniędzy gracza, są informacje o samochodzie, jaki ma przebieg, z jaką prędkością się porusza, ile ma paliwa w baku i jaka jest pełna jego pojemność. Każdy samochód posiada mniejszy, lub większy zbiornik z paliwem.

System autobusów


W całym Los Santos, porozstawiane są przystanki autobusowe, gdy się na taki udamy, pojawi się napis z nazwą danego miejsca i numerem przystanku. Za pomocą komendy /bus, będziemy mogli wybrać lokację, do jakiej chcemy się udać za pomocą autobusów.

System przedmiotów


Dzięki temu systemowi, mamy możliwość używania, podnoszenia, wyrzucania przedmiotów, a nawet możemy podarować lub sprzedać dany przedmiot innemu graczowi. Możemy kupować przedmioty w 24/7, następnie za pomocą komendy /p lista możemy ich używać i nimi manipulować. Bronie i komponenty pojazdu również posiadamy w /p lista, aby wyciągnąć, broń, musimy wpisać /p lista, a następnie użyć danej broni, oczywiście, trzeba to poprzedzić akcją RolePlay. Każdy przedmiot jest zapisywany, nie ważne, czy to broń, czy coś innego. Oczywiście wszystko w GUI

Dołączona grafika


San City Government
San City Departament
Federal Bureau of Investigation
San City Medical Center
San City News

Dołączona grafika


Julian Lewandowski - założyciel projektu, pilnowanie porządku na serwerze, główny opiekun forum. Pomagier PAWN.
Damian Koziołek - skrypter, PAWNER.
Piotr Nowacki - Pomocnik skryptera, opiekun organizacji publicznych, przydzielanie interiorów dla organizacji/biznesów.
Punisher - administrator, pilnowanie porządku na serwerze, Forum ---> Organizacje Przestępcze.

Dołączona grafika


Serdecznie zapraszam na nasze forum. Rejestrujcie się, piszcie aplikacje i twórzcie postacie.

Avalon RolePlay


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych