Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

problem z NOTEPAD 2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tazman_he_he

Tazman_he_he

First Rank

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 17 05 2011 - 16:49

Witam, tak jak w temacie, zainstalowałem sobie NOTEPAD2 który zdaje się podmienił orginalny plik windy notatnika na swoj i teraz mam tak, że jak próbuje odpalić notatnik czy jakikolwiek plik textowy to mi sie automatycznie restartuje komputer, czytalem w necie ze to problem wykasowania przez notepada pliku notatnika w bebechach windy ale niewiem jak i z kad go przywrocic by dzialalo. Notepada2 zainstalowalem ze wzgledu na podjecie proby nauki Javy, tylko ze pracuje tymczasowo na nie swoim kompie a za pare dni bede sie chcial przesiasc spowrotem na swojego kompa ktory teraz jest nie osiagalny a gdy zostawie tego kompa nie chcialbym zostawic go wstanie z zepsutym notatnikiem wiec chcialbym prosic o rade jak przywrocic pierwotny stan, prosze o pomoc.

#2 Artur92

Artur92

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 02 2013 - 10:35

Przywracanie systemu próbowałeś ?

#3 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 18 02 2013 - 14:32

Możesz przywrócić aplikację notatnika z płyty instalacyjnej Windowsa z konsoli rozkazem expand.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#4 Gość_Play3rPL_*

Gość_Play3rPL_*
  • Goście

Napisano 22 02 2013 - 15:17

Proszę - pobierz moją kopię notatnika:

Bez urazy, ale mimo zapewne szczerych intencji - nie wzbudza to zaufania w sercu admina.

Temat jest martwy od dawna, przez roztargnienie, poszedłem za ciosem i dopisałem swoje rozwiązanie, nieskromnie mówiąc, ale najzdrowsze i nie budzące żadnych podejrzeń, dlatego kasuję większość treści i zamykam temat.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 22 02 2013 - 21:27

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych