Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

(brak odpowiedzi) i uruchamianie komputera po kliknięciu klawisza F1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 muhammad

muhammad

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 07 2011 - 02:33

Witam. Postaram się jasno przedstawić mój problem.

Od kilku dni w oknach przeglądarek, wmp, i innych programów zaczeło się wyświetlać powiadomienie (brak odpowiedzi. Następowało to coraz częściej.
Przed wczoraj ukazał się pierwszy komunikat "windows wykrył problem z dyskiem" i zalecił zrobienie kopii zapasowej
Po wyłączeniu komputera wieczorem, rano już niestety nie chciał się uruchomić. Wyświetlał się ekran startowy SAMSUNG i nic więcej.
Udało się uruchomić komputer po pewnym czasie lecz po kilku minutach pracy wyskakiwał błąd krytyczny i niebieski ekran biosa
W trybie awaryjnym wszystko działało ok, więc zgrałem najważniejsze pliki na dysk zewnętrzny
Zdesperowany zrobiłem całkowite przywracanie systemu i niestety to nic nie dało. Powiadomienie wyświetla się cały czas, a programy w masakrycznej częstotliwości okazują "(brak odpowiedzi)"

nie wiem czy to wina systemu, czy może sprzętu. Dodam jeszcze, że już mogę uruchamiać komputer w normalym trybie ale muszę wciskać F1 kiedy wyśiwtla się ekran SAMSUNGA.

Proszę o pomoc.

dodam jeszcze coś takiego, nie wiem czy się przyda ale wole umieścić
http://imageshack.us...577/awaria.png/

Mateusz G.

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 12 07 2011 - 10:52

Wygląda to na sypiący się dysk.
Wykonaj test urządzenia. Nas stronie producenta powinien być odpowiedni program do diagnostyki i ew. naprawy sektorów.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych