Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Problem z instalacją.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Piotr850

Piotr850

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 07 2011 - 12:17

Witam,otóż mam problem ściągnąłem sobie grę Call Of Juarez Bound In Blood. Po ściągnięciu wypakowałem archiwom i po wypakowaniu zrobił mi się 1 folder a w nim takie pliki http://imageshack.us.../820/calll.jpg/ i jak jakim programem mam je otworzyć próbowałem UltraISO,Demon tools'em ale się nie da albo ja coś źle robię ? Proszę od razu nie wyzywać mnie od jakiegoś ''debila' który nie umie zainstalować gry ściągnąłem ją szwagrowi bo mnie o to po prosił iż on nie ma sam czasu bo jest w pracy I chce dotrzymać słowa i zrobić mu ta grę Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 26 07 2011 - 23:34

Po ściągnięciu wypakowałem archiwom (?!) i po wypakowaniu zrobił mi się 1 folder a w nim takie pliki (...) i jak jakim programem mam je otworzyć próbowałem UltraISO,Demon tools'em ale się nie da

Trzeba było się zastanowić, co ściągasz, a nie lecieć na pałę. Ta lista plików ruszy ci w WinRarze. To spakowany w małe paczuszki obraz ISO (tudzież w dowolnym formacie obrazów CCD, DAA, BIN itp - stare przyzwyczajenia pakowania wszystkiego w kawałki - jeszcze jeden wciąż żywy relikt przeszłości :/ a zupełnie zbędnie zawalające kopiami nasze dyski)

albo ja coś źle robię ?

Albo? No, niech ci będzie "albo"...

Proszę od razu nie wyzywać mnie od jakiegoś ''debila' który nie umie zainstalować gry

... który nie umie jej nawet wypakować :huh:

ściągnąłem ją szwagrowi bo mnie o to po prosił iż on nie ma sam czasu bo jest w pracy

A no tak, to oczywiście usprawiedliwia stan wiedzy :lol:
Nie nazwę cię tak, bo nie w tym rzecz, by wyzywać, ale wetknąć czasem palca w oko.
Następnym razem już będzie wiedział, jak się brać za ściągane piraty.

Zasadniczo, tytuł wątku powinno się zmienić na PEBKAC... bardziej by to pasowało.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych