Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Automatyczna instalacja nieznanego programu?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 chocofi

chocofi

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 08 2011 - 20:11

Witam,

Nie wiem jaka jest tego przyczyna, ale mam niesamowicie uporczywy i uniemożliwiający normalną pracę problem. Pojawiło się to właściwie samo z siebie około miesiąca temu, nie wiążę tego z żadnym konkretnym działaniem wykonanym na laptopie. Myślałam, że to chwilowe, ale nadal trwa i sprawia, że mam ochotę wyrzucić sprzęt za okno.

Mianowicie non-stop pojawia się i znika okienko z instalacją. Pojawia się i sekundę potem samo znika. I znowu. I znowu. Potrafi tak kilka godzin, a potrafi przestać i zacząć znowu za jakiś czas. To niesamowicie upierdliwe, bo nawet jeśli kliknę "anuluj", to i tak wyłącza się na pół sekundy i wraca. Nie wspominając już o tym, że nie mogę przeprowadzić innych instalacji/aktualizacji, bo dany program podaje błąd, wedle którego nie można wykonać aktualizacji/instalacji, gdyż jakaś inna jest w toku.

Raz (no, parę razy) doszło do tego momentu:

Dołączona grafika

Ale kiedy nacisnęłam "ok", nie poszło dalej, bo był jakiś błąd związany ze ścieżką, instalacja się cofnęła, i znowu zaczęły wyskakiwać okienka.
Na chłopski rozum odinstalowałam program Vaio Media Gallery, bo nie jest mi do niczego potrzebny, ale to nie pomogło.

Dodam, że pracuję na systemie Windows 7.

Z góry przepraszam również za złe umiejscowienie, nazwanie, opisanie problemu i tematu, czy brak jakichś informacji, ale nie jestem pewna jak zaklasyfikować mój problem i w jaką stronę się skierować jeśli chodzi o rozwiązanie go.

Mam nadzieję, że ktoś z obecnych na forum będzie miał jakiś pomysł dotyczący tego dziwnego zjawiska.

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 18 08 2011 - 04:45

Wobec tych wątpliwości odnośnie klasyfikacji problemu, proponuję chwilowo zawiesić przenoszenie wątku gdziekolwiek, ale pod warunkiem, że zastosujesz się do wskazówek z tego linku i będziemy mogli zdecydować, co dalej robić.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 chocofi

chocofi

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 18 08 2011 - 12:27

Wątek przeczytany, wskazówki zastosowane - użyłam OTL, a oba logi są tutaj: OTL i Extras.

#4 chocofi

chocofi

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 03 09 2011 - 21:51

Ktokolwiek, cokolwiek?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych