Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Nie rozpoznano urządzenia USB

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 zelek5555

zelek5555

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 30 08 2011 - 22:16

Witam. Zaczne od poczatku: Zakupilem ostatnio nowego samsunga omnie i900. Chce ją synchronizować z moim pc. Jest to telefon nowy, aczkolwiek jest tylko jedna płyta pomimo że powinny być 2 (na pierwszej widnieje napis 1/2). NIesttey telefon został zakupiony w UK, wiec narazie nie mam możliwości ubiegania się o gwarancję, czy dostęp do drugiej płyty. Sciągnałem program Microsoft ActiveSync, ponieważ uzywałem kiedyś go wczesniej przy innych telefonach z systemem. Podlączając go do komputera wyskakuje napis: "Nie rozpoznano urzadznia USB. Jedno z urzadzen usb podlaczonych do tego komputera ma awarie, ale system windows nie moze go rozpoznac." Stwierdziłem, że może dodatkowe sterowniki potrzebuje do mojego telefonu- ścignąłem i zainstalowałem, ale nic nie pomaga. Zmieniałem gniazda, ale w każdym jest to samo. Wycigąłem wszystkie kable z USB, i podłączyłem tylko telefon, ale tez nie pomaga. W jednym gnieździe, coś ruszyło, wyskoczył napis, że sprzęt sie instaluje, oraz został zainstalowane, ale chwile po tym wyskoczył poprzedni napis. Nie wiem co mam robić, ustawienia w telefonie są prawdopodbnie wporządku, bo nic nie zmieniałem, mało tego zrobiłem hard reseta, poniewazylem myslalem ze coś może nie tak. Prosze o pomoc, co mam zrobić? Czytalem juz mase forum, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mam nadzieje ze dobry dział wybrałem.

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 31 08 2011 - 00:55

Na stronie Samsunga nie ma oprogramowania do Twojego telefonu?

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 zelek5555

zelek5555

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 31 08 2011 - 10:22

http://www.samsung.c...&srchword=Omnia to jest głowna stronka samsunga, w "centrum pobierania" --> "narzedzia" sa 2 pliki. Jeden to ActiveSync, a drugi to prawdopodobnie sterownik, kiedy instaluje to drugie pod koniec instalacji pyta sie mnie czy chce zainstalowac cos jeszcze, kiedy biore ze tak wystepuje ostrzeżenie, że jezeli nacisne tak system bedzie mogl sie tak jakby rozpaść przez to. Nawet kiedy wezme kontynuj to sie zacina, i musze zakonczyc instalacje, któa rzekomo zakonczyła sie sukcesesm (a bynajmniej jest tak napisane). Jakies pomysły?

#4 msco

msco

Good Rank

• Użytkownicy
  • 571 postów

Napisano 31 08 2011 - 12:01

W menadżerze użądleń / właściwości / szczegóły /
zobacz jaki jest identyfikator urządzenia i podaj go.

#5 zelek5555

zelek5555

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 31 08 2011 - 15:40

udalo mi sie sychronizować ten telefon, nie wiem jak. Poprostu podlaczylem go jeszcze raz i sie zrobilo. Ale po popwrocie do domu, podlaczam jeszcze raz i znowu to samo. Awaria urzadzenia. Co do menadzera urzadzen, nie ma w nim tego telefonu nawet. Kiedy telelefon jest podlaczony, wyskakuje "inne urzadzenia" a w nich "Kontroler Ethernet" i "kontroler magistrali zarzadzania systemem". W kazdym z nich jezeli chodzi o wlasciowsci to jest napisane ze dostawca sterownika nieznany, tak smao wersja sterownikow nieznana. A w szczegołach jest napisane "identyfikator wystapienia urzadzenia" i jakis długi napis poniżej jak: "PC\ven_10EC&DEV_8168&SUBSYS_E0001458&REV_01\4&C031FC8&0&00E3" co to znaczy? Wychodzi na to ze sterowników niema, tylko jak je moge zdobyc skoro w necie nic niema. Kurde. I zaskakuje mnie to, ze raz sie udalo podlaczyc go normlanie moglem zgrywac na komorke wszytsko ale po ponownym podlaczeniu nie dziala znowu. Pomozesz?

#6 msco

msco

Good Rank

• Użytkownicy
  • 571 postów

Napisano 31 08 2011 - 17:07

Wygląda na to że nie zainstalowane sterowniki do płyty głównej i problem
z uzyskaniem dostępu po USB instalowanego urządzenia.

#7 zelek5555

zelek5555

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 31 08 2011 - 21:42

to możliwe ze komp rozpoznaje wszytskie urzadzenia, jakie podlaczam typu drukarka, pendrive, czytnik kart pamięci, a akurat telefonu nie? Kompa kupowałem jakiś rok temu, mialem juz formata, ale zainstalowałem wszytsko łądnie. Co sie da z tym zrobić? Chyba nie serwis co?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych