Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Battlefield 3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 29 09 2011 - 22:20

Złożyłem zamówienie na BF3. Czekam cierpliwie :)
Póki co, dziś miałem okazję odpalić betę z Originu.
No, nie ma co ukrywać, lekkie zaskoczenie było, chociaż niebyt pozytywne.
Liczyłem na małe co nieco w singlu - niestety - jest tylko multi, dwie mapy zaliczyłem, ledwie udało mi się załapać na pierwszą rangę...
Wszystko pięknie, ale czemu działa to jako wersja gry przeglądarkowej? Spodziewałem się zwykłego instalatora i gry w takich "zwykłej postaci", a nie poprzez domyślną przeglądarkę.
Mniejsza o to.
Pierwsze co należało zrobić, to zainstalować nowe stery do grafiki. I to nie te najnowsze stabilne, ale najświeższe z możliwych - oczywiście wersja beta, bo jakże inaczej?! :/
Gra chodzi pięknie, zero zwieszek, ale to nadal wygląda mało interesująco...
Mam wrażenie, jakbym pykał nadal w BP4F (dla mniej zorientowanych: Battlefield Play4Free), tyle że grafika jest o jakieś dwa eony nowsza.
Gra się przyjemnie, ale wszystko na razie jest nowe - więc dostaję w dupę regularnie :D
Ciekaw jestem waszych opinii o becie.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#2 Igorrodz

Igorrodz

First Rank

• Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 16 05 2012 - 20:07

Niewiele mogę napisac o becie tej gry, ponieważ nie grałem w tą wersję. Posiadam natomiast pełną wersję i muszę powiedzieć, że zawiodłem się na singlu - jest moim zdaniem zbyt krótkie i takie... eeee... nijakie. Pewne elementy singla, jak grałem po raz pierwszy - wydawało mi się, że gdzieś to już widziałem. Poza tym po grafice spodziewałem się więcej, obowiązkowego DX11 i wysokich wymagań sprzętowych (jak Crysis przy swojej premierze) - a tu mój poczciwy x3 720BE + GTX460 bez problemów dają radę. Już więcej kłopotów mojemu sprzętowi zrobiło Sniper Elite V2 niż Battlefield 3.
Co mnie wkurza to problemy z Originem oraz częste wywalanie z multi praktycznie bez powodu - przy grach na Steamie takie coś się nie dzieje.
Ogólnie mam pewien niedosyt.

Użytkownik Igorrodz edytował ten post 16 05 2012 - 20:08

#3 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 17 05 2012 - 04:50

Od końca stycznia nie gram w BF3 więc nie jestem na bieżąco z problemami serwerów, ale na ogół dobrym rozwiązaniem była reinstalacja PunkBustera. Co do singla... to tylko intro do multi, mające pokazać możliwości poszczególnych rodzajów broni i pojazdów. Nic więcej i od początku było wiadomo, że nie ma co liczyć na cuda. Singiel jest tak liniowy jak pierwszy Doom i w mniej więcej połowie akcji - odpuściłem sobie resztę, bo żal mi było marnowania czasu na duperele. Z miejsca zabrałem się za snajpera i praktycznie tylko na nim samym (ok. 90% punktów) w dwa, trzy miesiące, dobiłem do rangi kapitana. Od lutego zrobiłem sobie przerwę, bo trochę mi się już przejadło.
W czerwcu mają dodać nowe mapy i mój GTX460 wróci akurat z serwisu z nowym wiatrakiem więc będzie okazja usiąść do kolejnych rozgrywek. Szkoda trochę, że kampowanie na czubku wieży (Caspian border) tak bardzo traci na jakości tekstur i nie pozwalało na strzelanie pionowo w dół - czy to ze stojącej, czy leżącej pozycji.
Za to bardzo mi się podobało hasanie na zamkniętym serwerze dla 16 graczy. Poezja dla kampera :)

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych