Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

[solucje] SETTLERS IV TROJANIE

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 CrashBlack

CrashBlack

First Rank

• Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 08 05 2004 - 19:19

Gram w Settlers IV wraz z dodatkiem Trojanie... i jestem w drugiej misij Trojanami i tam trzeba wyslac Kaplana z prosba o wsparcie i nie wiem jak sie to robi jak wysyla sie Kaplana z prosba o wsparcie ?? Prosze Pomorzcie !
Z gory Dziekuje i pozdrawiam

#2 zaba31

zaba31

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 14 05 2004 - 11:31

Witam.Nie pamiętam tej misji ale należy wybudować dużą świątynię a następnie poprostu wysłać kapłana w oznaczone miejsce i to wszystko.

#3 CrashBlack

CrashBlack

First Rank

• Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 14 05 2004 - 12:05

Oki tak mam ale wysylam tam kaplana i nic sie nei dzieje :(

#4 zaba31

zaba31

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 16 05 2004 - 12:40

Nie mam zainstalowanych Settlersów obecnie ale jeśli to jest misja o której myślę to po wysłaniu kapłana do rzymian okazuje się że wrogami okazują się wojska rzymskie które mają tylko inny kolorek i z nimi trzeba walczyć.Rzeczywiście nic poza otrzymaniem tej wiadomości nic się nie dzieje.(bez sensu prawda?)

#5 kamiledi15

kamiledi15

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 14 02 2008 - 20:34

A ja mam problem już z pierwsząmisją Trojan. W odprawie jest podane, że mam zrobić 10 żołnierzy 3-go poziomu każdego rodzaju, więc zrobiłem 10 łuczników, 10 rycerzy i 10 katapultierów, no i 3 dowódców. Zrobiłem stocznię i zbudowałem te 5 okrętów wojennych i kilka promów. Załadowałem wojsko do promów wraz z 10 pionierami (trzeba zabrać 10 osadników) i wyruszyłem na północny wschód. I teraz mam problem - są tam 4 wyspy i nie wiem, co mam zrobić. Mam wysadzić tych ludzi na którejś z nich? Jeśli tak, to na której? Czy do tych katapultierów trzeba dorobić jeszcze katapulty? Próbowałem na różne sposoby i nie mogę skończyć tej misji... Co robię źle? W odprawie jest tylko powiedziane, że mam dopłynąć do ,,obszaru zaznaczonego na zielono", czyli chyba do tych 4 wysp, ale ja już tam jestem, a misja się nie kończy! Co mam zrobić?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych