Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Toshiba Satellite L40-139 Problem z instalacja visty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Mirecki

Mirecki

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 11 2011 - 16:21

Witam
Sprawa wyglada następująco posiadam wyżej wymienionego laptopa i od paru dni próbuje zainstalować na nim orginalny system windows vista. I tutaj pojawia się Problem mianowicie Jest płyta recovery z której przy próbie instalacji system laduje pliki i zatrzymuje się na komunikacie chcek for medium in drive F: (system cały czas próbuje go wczytać niestety bez skutecznie... Co do partycji recovery na początku była ona ukryta i system wogle jej nie widział poszperałem trochę w internecie na ten temat i znalazłem wzmiankę o programie gparted pobralem program zainstalowałem zbotowalem ładnie się uruchomił i zostala przez niego znaleziona pratycja WINRE i jest partycja recovery więc ustawiłem tak jak było napisane na forum boot i tu kolejna niespodzianka komputer po uruchomieniu wyrzuca komunikat BOOTMRG is missed i prosi o resetowanie systemu... nie mam pomysłu co robić... jeszcze jedno po zmianie w dysku WinRE zmieniłem tak jak bylo spowrotem i chciałem zobaczyć czy stara vista się uruchomi a tu nic wczytuje tylko sterowniki i prosi o bootowaną płytke

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych