Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Jakie urządzenie wielofunkcyjne?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tawananna

Tawananna

Second Rank

• Na emeryturze
  • 89 postów

Napisano 28 11 2011 - 13:13

Mój dotychczasowy kombajn pół godziny temu chyba właśnie zakończył swe długie życie... czas kupić nowy.

Do tej pory korzystałam (z powodzeniem) głównie z Epsonów (ostatni: Stylus Photo RX520). Został mi do niego jeszcze komplet katridży (zamienniki), więc gdyby pasowały do nowej drukarki, byłby to plus.

Urządzenie będzie wykorzystywane przede wszystkim do druku czarno-białego (teksty). Sporadycznie druk w kolorze, jakaś ilustracja, skanowanie.

Drukarka powinna być w miarę tania w eksploatacji (niekoniecznie z oryginalnymi tuszami) i bezawaryjna. Powinna mieć wi-fi. Plusem byłaby szuflada na papier (żeby nie kurzył się).

Szybkość działania i hałas są w zasadzie bez znaczenia (w granicach rozsądku oczywiście).

Plusem byłaby możliwość wydruku czarno-białego przy braku kolorowych tuszów (w moich Epsonach jest to niemożliwe). Cena - do 300 zł byłoby optymalnie, ale gdyby warto było dopłacić, jestem skłonna to zrobić.

I jeszcze jedno - czy w tym przedziale cenowym dałoby się kupić porównywalne urządzenie z drukarką laserową (mogłaby być czarno-biała)?

Wszelkie rady mile widziane :)

#2 Fundator

Fundator

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 06 2012 - 16:39

Porównywalne z laserówką to teraz byś mogła np. L200, ale to byś musiała trochę dołożyć. Ale potem koszt druku faktycznie malutki. Jakość też chyba lepsza.

Post jest sprzed pół roku, na prawdę wierzysz, że jest sens odgrzebywania takich dat?
Zamykam.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 09 06 2012 - 20:01

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych