Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

instalacja windows xp na laptopie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 dhex

dhex

First Rank

• Użytkownicy
  • 41 postów

Napisano 08 12 2011 - 17:56

potrzebuje zrobić przysłowiowy format i tutaj pojawia się pewien problem.

bootując płytkę win xp instalator nie jest w stanie wykryć dysku twardego.

próbowałem zainicjalizować instalacje z poziomu windy jednak po restarcie setup wiesza się na pierwszym oknie ładowania plików..

póki co jestem w trakcie przygotowywania windowsa na pendriv'ie ale nie wiem czy i to pójdzie skoro instalator nie widzi dysku...

laptop ma 1 dysk, 3 partycje.

szczerze powiedziawszy nie mam już pomysłu co z tym zrobić.

//edit:

próbowałem bawić się z płytami windows live etc, czy próbując wgrać system z pendrive ale nic nie idzie ponieważ instalator dalej nie widzi dysku?!
spędziłem dobre kilka godzin bawiąc się ustawieniami w biosie - bez efektu.

chciałem odpalić naprawę systemu z poziomu konsoli odzyskiwania systemu windows jednak ta zawiesza się w trakcie ładowania...

napisałem maila do wsparcia technicznego producenta jednak póki co pozostaje bez odpowiedzi.

czy ktoś może mieć jakiś pomysł?

#2 Groszexxx

Groszexxx

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 363 postów

Napisano 11 12 2011 - 00:00

temat walkowany sto razy - zintegruj sterowniki sata do instalki windows albo wlacz w biosie stosowna opcje.

Od takich rzeczy jest google, nie zawracaj ludziom glowy, kazdy chce miec wolny weekend...
Odnoszę wrażenie, że obecność tutaj nie służy ci za bardzo... Proponuję odpocząć od forum samemu. Nikt nie trzyma cię tu na siłę.

Tej, a Ty sie naucz netykiety, bo jak dodajesz komentarz to pod albo nad nim napisz swoj nick, bo nie wiem ktory mod taki madry jest. W regulaminie tez jest, zeby nie zakladac tematow, ktore to byly. I dodam wiecej - nie byly raz, czy dwa, czy nawet 5. One rosna jak grzyby po deszczu, wiec to Wy powinniscie uczyc ludzi korzystac z opcji "szukaj", a nie ja. Proste.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych