Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Problem z Need for Speed Most Wanted - Nie rozwiązany?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qlimaxer1990

Qlimaxer1990

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 01 2012 - 06:37

Witam, mam problem z Grą Need for Speed Most Wanted, jak widać do tej pory nie znalazłem rady co do mojego problemu. Mam pełną wersję, nie Ripowską, ciągle mnie wyrzuca do pulpitu z oknem raportu. Gdy prowadzę godzinny pościg z policją, lub podczas jakiegoś wyścigu. Tym razem dzieje się to regularnie podczas ładowania jakiegokolwiek pościgu z policją, zacząłem od nowa grę po długim czasie i jestem aktualnie ostatani na czarnej liście przez ten Bug. Aktualnie mam zainstalowanego Patcha i spolszczenie oraz dodatek Black Edition, bez tych uaktualnień dzieje się to samo, i na starym komputerze i na nowym. Nie wiem co jest tu nie halo. Aktualizacji systemu nie robię, ponieważ po niej zaczyna wariować system tzn muli strasznie komputer, wyskakują ciągłe błedy a po próbie usunięcia owych aktualizacji dochodzi do momentu .. Reinstalacji systemu, ponieważ przestaje chodzić mysz i klawiatura. Mam komputer Firmy Dell, Procesor Intel Pentium D 3.40 GB, 3.39 GB, 0.99 MB ram, Zintegrowana Karta graficzna firmy intel 82945G Express Chipset Family 224 MB.

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 28 01 2012 - 09:01

Mam pełną wersję, nie Ripowską,

Oryginalną czy nieoryginalną?

ciągle mnie wyrzuca do pulpitu z oknem raportu.

W XP jest taka opcja jak wyłączanie raportowania. PPM na mój komputer -> Właściwości -> a potem nie pamiętam już która to była zakładka, bodaj Zaawansowane. Znajdziesz. O ile, oczywiście masz Windows XP...
Wyłączasz raportowanie - zostanie tylko opcja raportowania w skrajnych sytuacjach.

po próbie usunięcia owych aktualizacji dochodzi do momentu .. Reinstalacji systemu

Reinstalacja systemu z powodu odinstalowywania aktualizacji?!
Niby jak cudem samo tak się dzieje? Co to za Windows?

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 KordianCoodi

KordianCoodi

First Rank

• Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 27 03 2012 - 20:22

@Up
Właśnie... Jakiś modyfikowany ten Windows?
Co do sprawy: Prawdopodobnie jest to wina gry. Skontaktuj się z Electronics Arts - firmą wydawniczą gry.
I teraz dorzucę mój tekst: More arguments, please!
Nie podałeś wersji swojego systemu. 32 bitowa czy 64? <_<

Spoglądasz czasem na daty publikacji postów?
Rób to, zanim znowu coś wykopiesz, zwłaszcza w tematach, gdzie user płodzi jeden post i traci kompletnie zainteresowanie.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 28 03 2012 - 15:11

Programowanie? Dla mnie łatwizna ;)
PISZĘ PROGRAMY NA ZAWOŁANIE ZA DARMO - PISAĆ NA PW!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych