Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Vista a Partition Magic..

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Strumyk17

Strumyk17

First Rank

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 15 02 2012 - 21:15

Witam serdecznie,
zwracam sie z problemem do Was gdyż popełniłem duzy blad instalujac program Partition Magic na Windows Vista ultimate 32bit.
Coś sie namieszało i znikła mi jedna partycja oznaczona literą D na której mam około 60Gb danych. Wchodząc w mój komputer po prostu jej nie ma, jest sama C.
Chciałbym ja z powrotem odzyskac razem z danymi ktore na niej są. Siedze nad tym problemem juz pare godzin, przeczytalem mnóstwo tematów ale jeszcze sobie nie poradziłem. Pierwsze co sprawdzałem aplikacje "testdisk" ale nie ogarniam jej zbyt dobrze wiec moze zrobilem cos zle bo wciaz partycji nie mam, moze gdyby ktos mnie poprowadzil to podziałałoby..
Znalazlem tez inną rade zwiazana z programem "Acronis Disk Director" tutaj screen z programu

Dołączona grafika

jak widać jest dysk C, a ten po srodku powinien byc dyskiem D, działa opcja przeglądaj pliki, takze wiem ze one tam są i nie zgineły, natomiast gdy chce przekonwertowac z podstawowego na logiczny, wyskakuje bład.

Prosze uprzejmie o pomoc bo juz wysiadam, myslalem ze bedzie to proste i obejdzie sie bez problemow a tu jednak..

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 15 02 2012 - 22:23

Coś sie namieszało

Samo się nie namieszało. :blink:
Co widzisz w zarządzaniu dyskami w systemie? Masz możliwość przypisania partycji właściwą literę?
Sprawdź tylko, nie zmieniaj nic w swej twórczej radości.
Może pojawią się jakieś trafniejsze rozwiązania.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 Strumyk17

Strumyk17

First Rank

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 15 02 2012 - 22:37

jak klikam ppm na 119,05GB a potem zmień litere dysku i ściezki.. dostaje cos takiego

Dołączona grafika

takze z tego poziomu chyba zmienic nie moge :/

zabrałem sie po raz kolejny za program testdisk, postepowalem wedlug tej instrukcji http://lazowski.word...i-pod-linuksem/
po restarcie zaczal sie jednak pojawiac komunikat "bład odczytu dysku" nacisnij ctrl+alt+del aby zrestartowac i tak w kółko :( :(
gdybyscie mi tak pomogli z tego wybrnąc...

Edycja nie gryzie.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 16 02 2012 - 04:12

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych