Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

Brak dzwieku w filmach i na stronach internetowych z dnia na dzien

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Karl44_*

Gość_Karl44_*
  • Goście

Napisano 11 06 2012 - 10:27

niewiem czemu ale nie slysze dzwieku w filmach ktore mam na dysku oraz tych na youtube czy innych portalach. Muzyka z Aimpa gra. probowalem roznych odtwarzacz ydo filmow ale na kazdym to samo ( allplayer, vlc, media player classic). zauwazyle mza to ze jest dzwiek w jednym filmie ktory ma rozszerzenie mkv. zainstalowalem jeszcze raz adobe flash player 11 ale dalej to samo. skanowalem system malwarebythes, combofixem, avira i ad-adware. ale dalej jest to samo. nie wiem co jest grane wczoraj wszystko działalo. Przeinstalowalem k-lite kodec pack ( njanopwsza wersja). Jakies pomysly?

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 11 06 2012 - 22:00

Hm.... taaaaaa... noo..... tegez.... taaaa (o, to już było :o )
A może byś chociaż sypnął paroma konkretami? Na przykład coś o systemie, czy legalny, czy nie, czy aktualizowany, czy robiłeś coś ze sterownikami, przywracaniem kopii systemu... itp itd itt... cokolwiek treściwego?
Mamy ci z fusów powróżyć?
Przyłóż się do jakości postu. Jak widzę (w jednym przypadku, ale wystarczy), shift ci działa więc parę dużych liter przy rozpoczęciu zdań, że już prawego alta nie wspomnę czy pomniejszych literówek.

http://searchengines...spl-t62658.html

[7] Każdy post przed wysłaniem należy przeczytać ponownie i sprawdzić (opcja "Podgląd wiadomości"). Należy przykładać dużą wagę do poprawności gramatycznej i ortograficznej postu. W przypadku napisania niepoprawnej wiadomości, zawsze można ja edytować i zmienić jej treść (edytować można tylko swoje wiadomości).

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych