Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Podłączenie interfejsu VAG KKL - USB 2.0 - nie można zainstalować

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 omegan

omegan

First Rank

• Na emeryturze
  • 46 postów

Napisano 28 06 2012 - 23:11

witam

mam taki problem, kupilem kabel do samochodu tzn interfejs o nazwie VAG KKL, po podlaczeniu do laptopa wyswietla mi sie ze znalezniono nowy sprzet ale po chwili jest ze nie da sie zainstalowac sterownikow, nieznaleziono.
wchodze do menadzera urzadzen i tam widze w zakladce: "inne urzadzenia": "USB2.0 - serial" i jest tam znak zapytania zolty, wczodze we wlasniwosci i pisze ze urzadzenie nie dziala poprawnie poniewaz nie ma zainstalowanych sterownikow, klikam aktualizuj sterownik, wyszukuje, wyszukuje i po chiwli ze nie mozna zainstalowac sprzetu...

probowalem tez podlaczyc pod komputer stacjonarny i tez dokladnie to samo...

laptop mam acer aspire 5742Z i mam windows 7 ale mam tez xp i w kazdym sytemie jest to samo, w stacjonarnym komputerze mam xp i jest tez to samo...

szukalem na necie sterownikow do usb 2.0, cos tam znalazlo sciagalem, i nic... bez efektu, za kazdym razem to samo... probowalem juz tyle sposobow i juz poprostu nie mam sily do tego, dlatego postanowilem poprosic o pomoc fachowcow...
jeszcze dodam ze mam SP 2 zainstalowane.
mysle ze jakby interfejs vag nie dzialal to chyba by go wogole nie wykrywalo, a za kazdym razem jak podlaczam to zawsze znajdzie nowy sprzet,,,

z gory bardzo wam dziekuje za pomoc
licze na to ze mi pomozecie

czekam na odpowiedz

pozdrawiam

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 29 06 2012 - 07:46

http://www.turbo-die...VAG KKL USB.pdf

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych