Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Problem Aplety Panel sterowania VISTA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Mateusz Mateusz

Mateusz Mateusz

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 23 07 2012 - 23:11

Witam,

Mam nadzieję,iż jakiś użytkownik spotkał się z takim problemem,bo ja nie.Próbowałem w wyszukiwarce i również nie znalazłem metody naprawy.problem pojawił się po uruchomieniu i sprzątaniu CCLEANER(już nigdy go nie użyję!!!!)

Nie działają niektóre aplety w Panelu sterowania,Windows VISTA 32 bit Home Premium.

Niektóre działają,a niektóre po prostu w ogóle,np PROGRAMY DOMYŚLNE-po odtworzeniu białe pole i komunikat ,,nie można załadować strony".

I nie moge wybrac domyslnego klienta pocztowego-Poczty systemu Windows w zaden sposob...

Jest to podobny błąd,ale inny,ponieważ nie działają tylko niektóre opcje w panelu sterowania,np nie dzial tez centrum sieci i udostepniania

Zauwazylem tez,ze nie moge wejsc z poziomu moj komputer do zawartosci dysku DVD,kiedy klikam,komunikat,,Nie mozna odnalezc aplikacji"

Mam nadzieję,że post również odczyta Picasso i coś doradzi.Nie chciałbym przeinstalowywać systemu,niestety nie zrobiłem kopii przywracania,więc pozostaje tylko naprawa

ojętnie
2 błąd to nie wiem,czy jest z tym związany,ale taki,że jaki pisze,ob

Celowo j.w żeby pokazać-że jak piszę w edytorze,albo teraz na forum w operze,w pewnym momencie,nie zawsze,ale często dalszy ciąg pisze się albo w środku zdania,albo na gorze,tak ,jak pokazalem to wyżęj,denerwujące!!!

Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi,myślę,że któryś plik uległ uszkodzeniu
1.Żadnych wirusów nie mam,ani trojanów,ani malware itd
2.Próba przeinstalowania Service Pack nic nie dała

3.Poboczne trochę pytanie,czy da się dodać opcję,aby po ukończeniu kopiowania,albo przenoszenia plików był odgrywany dźwięk,który ja wskażę?Być może ktoś się orientuje,czy taki trik w rejestzre da się zrobić?

Dziękuję za wszelkie porady
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych