Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Przeniesienie klucza

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 13 08 2012 - 08:04

Rzecz ma się tak.
Kupiłem kiedyś Wiedźmina. I hasało się do upojenia. Obecnie napęd dvd po raz kolejny przeszedł na emeryturę i uznałem, że czas już zrezygnować z tego medium. Mam zewnętrzny, ale używamy go w domu tylko w skrajnych koniecznościach, aby pożył jak najdłużej. I naszła mnie ochota na Wiesia... Piłowanie płyty jakoś mnie nie bawiło, było sporo problemów z aktualizacja gry, patche nie chciały współpracować itd itp. Na TeamSpeaku kumpel podsunął mi myśl, że można zarejestrować się na GOG.com i po podaniu klucza gry, można ściągnąć cyfrową kopię. Zapasową.
I tak zrobiłem. I jest super. Gra jest w wersji 1.5, śmiga aż miło, pliki to obrazy bin wraz z instalatorem więc nawet nie ma potrzeby montowania wirtualnych napędów.
Podobnie jest z Originem, gdzie pobrałem instalacje BF3 i NFS HP2010 i płyty tych gier nawet nie opuściły pudełek.

Po króciutkim ;) wstępie pojawia się pytanie z tematu:
Czy ktoś spotkał się z możliwością takich przenosin przy innych grach?
Czy jest możliwość np. przeniesienia klucza na Steam? Podejrzewam, że nie, ale... może?

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#2 Tootalny

Tootalny

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 19 10 2014 - 15:01

Rzecz ma się tak.

A nie może się mieć nie tak?
Kupiłem kiedyś Wiedźmina. I hasało się do upojenia. Obecnie napęd dvd po raz kolejny przeszedł na emeryturę i uznałem, że czas już zrezygnować z tego medium. Mam zewnętrzny, ale używamy go w domu tylko w skrajnych koniecznościach, aby pożył jak najdłużej. I naszła mnie ochota na Wiesia... Piłowanie płyty jakoś mnie nie bawiło, było sporo problemów z aktualizacja gry, patche nie chciały współpracować itd itp. Na TeamSpeaku kumpel podsunął mi myśl, że można zarejestrować się na GOG.com i po podaniu klucza gry, można ściągnąć cyfrową kopię. Zapasową.

Można,można . Szkoda , że z Minecraftem jest trudniej , pierwsza gra = pobieranie ponad 350mb
I tak zrobiłem. I jest super. Gra jest w wersji 1.5, śmiga aż miło, pliki to obrazy bin wraz z instalatorem więc nawet nie ma potrzeby montowania wirtualnych napędów.
Podobnie jest z Originem, gdzie pobrałem instalacje BF3 i NFS HP2010 i płyty tych gier nawet nie opuściły pudełek.

Ciekawe! A ja odpakowałem SimCity :c

Po króciutkim ;) wstępie pojawia się pytanie z tematu:
Czy ktoś spotkał się z możliwością takich przenosin przy innych grach?
Czy jest możliwość np. przeniesienia klucza na Steam? Podejrzewam, że nie, ale... może?

Nie. 

Czerwone - moja odpowiedź. 

Użytkownik XanTyp edytował ten post 19 10 2014 - 17:36

#3 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 19 10 2014 - 17:37

W kwestii Wiedźmina 1 można było. Nie wiem, czy jeszcze można. Dwójkę też można było, bodaj do grudnia 2012. teraz już nie można.

Nic nowego się tu już nie wniesie.

Zamykam.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych