Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

dlaczego płyta GA-880GMA-UD2H z AMD Phenom ii x2 550 ustawia HT na 200

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adam1957

adam1957

First Rank

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 25 10 2012 - 19:09

Dzień Dobry!
Od pewnego czasu pracuję na zestawie jak w temacie. Ostatnio zauważyłem, że w BIOS-ie ustawia się HT na 2000 MT/s, a nie jak na AM3 przystało 5200 MT/s. czy Ktoś możę to wytłumaczyć?
Adam

Zmień tytuł, bo to nie jest miejsce na stawanie pytań, tylko na nagłówki. Miejsce na opis (bardzo super skrócony) masz pod tytułem. Trudno go nie zauważyć.
Poza tym, nie wyświetla się w pełni i rodzi to pewne głupoty.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 26 10 2012 - 10:02

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 26 10 2012 - 10:05

O ile zdradzisz mi rozwinięcie skrótu HT, zajrzę do swojego biosu i zerknę, jak to ma się u mnie - przy tej samej mobo, może okazać się, że i u mnie jest coś "nie tak"...

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 adam1957

adam1957

First Rank

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 26 10 2012 - 18:25

O ile zdradzisz mi rozwinięcie skrótu HT, zajrzę do swojego biosu i zerknę, jak to ma się u mnie - przy tej samej mobo, może okazać się, że i u mnie jest coś "nie tak"...

...HyperTransport

Technologia bardzo szybkiego transferu danych (do 12,8 GB/s) pomiędzy układami elektronicznymi. Wykorzystywana jest na przykład w chipsetach płyt głównych produkowanych przez firmę AMD. HyperTransport występuje w trzech wersjach: 1.0, 2.0 i 3.0. Mogą one pracować z częstotliwościami od 200 MHz do 2,6 GHz. Pozwala to na przesył danych z maksymalną prędkością 20 800 MB/s przy 2,6 GHz (dla wersji HT 3.0).Członkowie konsorcjum propagującego tę technologię to m.in. AMD, ATI, Via, Apple, SUN...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych