Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

uT - przenoszenie plików w momencie ukończenia seedowania a nie w mome

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 vasquuez

vasquuez

First Rank

• Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 28 10 2012 - 16:38

Witam,

Chodzi mi o taką rzecz. Mam w uT zrobione etykiety, w opcjach jest coś takiego, że plik po pobraniu może się przenieść do folderu z nazwą tej etykiety. Więc np. pobieram plik on się zapisuje w folderze d:\torrent. Daję mu etykietę np. film. Po pobraniu plik znajduje się w folderze: d:\torrent\film.

I teraz moje pytanie czy da się jakoś zrobić żeby te pliki dopiero po skończeniu seedowania przeniosły się do folderu film, czyli po tym jak się torrent zatrzyma, a nie jak to jest teraz, że od razu po pobraniu. Przy 200 plikach zakończonych i 100 seedowanych ciężko jest znaleźć, ktore pliki mogę przenieść do innego katalogu, a które powinny się jeszcze seedować :/ Trzeba czekać az się jeszcze te 100 plikow zakończy żeby można było w tym folderze je poprzenosić:(

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 28 10 2012 - 18:02

Chyba nie da się... Też kiedyś tego próbowałem, choć nie aż w takiej skali :blink:
Ostatecznie, wrzuciłem wszystko do jednego wora i obserwuję ratio.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 vasquuez

vasquuez

First Rank

• Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 28 10 2012 - 18:34

hmm no właśnie to jest bolączka a może inny program do sieci torrent dałby radę?
Jeśli nie to widzialem, że jest opcja http://scr.hu/3kr/yug06. Może tu by można jakiś skrypt napisać co by to robił? Wystarczyłoby jakby w utorrencie pliki ze statusem ukończony były przenoszone do innego folderu. Już nie musi je wrzucać do folderu z nazwą etykiety danego torrenta.
To by bardzo ułatwiło sprawę. W winamp jest taka fajna wtyczka co po zaznaczeniu plików można kliknąć na nich prawy przysickiem i wybrać przenieś do albo kopiuj do. Tu by mogli twórcy też coś takiego zrobić :P
Jak się ktoś orientuje w jakim języku te skrypty trzebaby napisać to bym spróbował sobie sam napisać tylko muszę wiedzeć czego szukać :)

Ok, napisałem już takiego skrypta. Tylko czy znaleźli by się chętni, żeby go przetestować i wychwycić jakieś ewentualne błędy?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych